Miała być gejowska duma, a wyszło kompletne samozaoranie. Z tego obrazka kpią dziś wszyscy [FOTO]

Nie jest ważne z kim klikasz. Miłego Pride Amsterdam – wiadomość o takiej treści na portalu Twitter opublikowały holenderskie linie lotnicze KLM. Do niej dołączone zostało następujące zdjęcie:

Miało wyjść pozdrowienie dla homoseksualistów, a wyszło jak zwykle, czyli idiotycznie. Internauci kpią z najnowszej kampanii, pisząc, że tylko jedno ułożenie pasów bezpieczeństwa jest prawidłowe, zgodne ze swoim przeznaczeniem i może uchronić pasażera przed niebezpieczeństwem.

KLM chciały wesprzeć homoseksualitów, a pokazały, że jedynie pasy reprezentujące związki heteroseksualne zapewniają bezpieczeństwo, w pozostałych przypadkach coś tam nie pasuje…

Wspaniała ilustracja homogenderowej pułapki. Tylko jeden zestaw ratuje życie, reszta to śmiertelna pułapka – skomentował ks. Maciej Słyż.

Zobacz także: To dzisiejszy HIT Internetu. Żona kibica pisze do Ruchu Chorzów i dostaje zaskakującą odpowiedź. „Było blisko! Męska Solidarność”

Źródło: pch24.pl/wolnosc24.pl

4 KOMENTARZE

  1. Dlaczego uważacie, że linnie lotnicze nie zrobiły tego celowo? Moim zdaniem to jest świadoma kpina z giejowej parady i ostrzeżenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here