Tego produktu spożywczego używają prawie wszyscy. „Idealny dla rasistów. Pozyskiwany drogą gwałtu”

Czasami można odnaleźć w sieci taki absurd, że ciężko go jakkolwiek skomentować. Mleko – to produkt, którego używają niemal wszyscy, niektórzy nawet codziennie, jednak zdaniem organizacji walczącej o „prawa zwierząt” jest ono idealne dla rasistów.

Co więcej lewacka organizacja stwierdza, że mleko jest pozyskiwane w drodze gwałtu.

Organizacja PETA ubolewa nad tym, że po mleko sięgają zwykli ludzie, niebędący rasistami. PETA proponuje, aby zamiast mleka sięgać po inne produkty, które nie pochodzą od zwierząt.

Zobacz także: Szokujące video! Biegacz wpycha na moście kobietę pod jadący autobus. Policja poszukuje zwyrodnialca [VIDEO]

Lewicowi aktywiści posuwają się także do stwierdzenia, że mleko pozyskiwane jest w drodze gwałtu. Gwałt to najohydniejsza zbrodnia z udziałem siły i przemocy. A przecież o standardowa procedura w przemyśle lekarskim – czytamy w oświadczeniu.

PETA ma już na swoim koncie kilka równie absurdalnych akcji. Niedawno stwierdzono, że wyrób sera jest działaniem seksistowskim, ponieważ opiera się na przemocy oraz uprzedmiotowieniu bydła płci żeńskiej.

Wcześniej organizacja stworzyła spot, którego pokazania odmówiły wszystkie telewizje, gdyż aktorka imitowała w ich trakcie stosunek z warzywami. PETA ma też na swoim koncie kilka „spektakularnych” sukcesów.

Dzięki aktywistom praw zwierząt, w grze „Tekken 7” zabraknie popularnego kangura Rogera Jr. O tym zdarzeniu i kilku innych najdziwniejszych protestach PETA przeczytacie w Wielki sukces obrońców praw zwierząt! Kangur-bokser zniknie z popularnej serii gier. Ile zwierząt dzięki temu uratowano?

Źródło: pch24.pl/wolnosc24.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here