Szczerba będzie wysłany na badania psychiatryczne?

fot. Twitter

Poseł PO, Michał Szczerba może mieć poważne kłopoty. W radiowym wywiadzie określił dziennik „Gazeta Polska Codziennie” „prawicowym szmatławcem”.

Riposta jest bezwzględna. Redaktor naczelny tej gazety i jej wydawca postanowili nie tylko pozwać Szczerbę, ale też zrobić z niego wariata lub udowodnić, że jest nim naprawdę.

Czytaj też: Kabaretu ciąg dalszy: Poseł Szczerba idzie do Strasburga ze skargą na marszałka Sejmu

Redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz chce sprawdzić, czy poseł jest sprawny na umyśle i może odpowiadać za swoje słowa.

Z tego powodu wystapili na droge sądową, ale nie „scieżką’ cywilną, lecz karną, która daje taką możliwość.

Czytaj też: Poseł PO dumnie walczy o tytuł najgłupszego w tej kadencji. „Nie chcecie przyjmować uchodźców, to wyrzućcie te dzieci do wody” [WIDEO]

Na portalu niezależna.pl zostało podane, że: „Zastosowanie art. 212 Kodeksu karnego daje bowiem możliwość sprawdzenia, czy gwiazda zeszłorocznego „ciamajdanu” jest w pełni władz umysłowych i może ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. W ocenie Redaktora Naczelnego i wydawcy dziennika istnieją poważne przesłanki wskazujące na to, iż Szczerba ze względu na stan zdrowia, powinien być zwolniony z ponoszenia konsekwencji własnych wypowiedzi. W takim przypadku pozew w trybie cywilnym byłby działaniem bezdusznym”.

Źródło: niezależna.pl

12 KOMENTARZE

  1. Szczerba… .

    Mlodzi samce z Ukrainy sa zachwyceni lwem warszawskich gejowskich nocy. Glam glam tylko glam

    Zapraszam redakcje wolnosc24 do sprawdzenia jego sprawozdania finansowego z 2007 roku, jako niespelna 30 latek pracowal w firmie skarbu panstwa za kolosalne pieniadze – sprawdzcie co to za firma i informujcie ludzi o tym kim jest szczerba, bo cala warszawa juz wie.

  2. POWIĘKSZANIE MESKOSKI – widocznie masz problem ze swoim przyrodzeniem, bo reklamy Google dobierają treści, które mogą Cie zainteresować. Powodzenia w powiększaniu męskości, ale zmartwię Cie, ze raczej się nie uda 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here