Polscy Żydzi wspierają atak żydowskiej prasy na Polskę. Czy Kaczyński się ugnie?

Na świecie trwa fala brutalnego ataku żydowskiej prasy na Polskę.

Wpływowy żydowsko-amerykański miesięcznik „Foreign Affairs” domaga się, wbrew stanowisku amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa, natychmiastowego „zakończenia inwestycji w Polsce” („Investing in Illiberalism Why European Businesses Should End Their Embrace of Hungary and Poland”, Thorsten Benner and Wolfgang H. Reinicke).

Zobacz też: Żydowska organizacja wycofuje nieprawdziwe oskarżenia wobec Legii Warszawa! „Nie mieliśmy żadnych dowodów”

Dziennik „Haaretz” walczy z… polską walką o nieobwinianie Polaków za niemieckie zbrodnie, przekonując, że Polacy jak najbardziej w nich uczestniczyli („Quo Vadis, Poland? The Poles err in criminalizing any reference to their involvement in the Holocaust. They did suffer – but also have things to answer for.” Shlomo Avineri).

A w kontekście odszkodowań od Niemców ta sama gazeta poddaje je w wątpliwość, zaznaczając jednocześnie, że to Polacy powinni zapłacić Żydom („Poland Considers Demanding WWII Reparations From Germany. A Polish lawmaker says his country has a ‚moral duty’ to seek reparations for the material and human losses caused by the occupying Nazi forces.” Ofer Aderet)

Tymczasem żydowska mniejszość w Polsce tak hołubiona przez ostatnie dziesięciolecia przez polskie władze, nie tylko nie walczy z tą falą żydowskiego prasowego hejtu, ale ją wspiera. Grupa żydowskich działaczy wysłała właśnie list protestacyjny i to nie do polskich władz tylko do… Jarosława Kaczyńskiego!

– Z wielkim niepokojem odnotowujemy w ostatnich miesiącach nasilenie antysemickich postaw w Polsce, brutalizację języka i zachowań, których wiele skierowanych jest przeciwko naszej społeczności – podkreśliły Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie i Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce. (…) Wydarzenia ostatnich dni napawają nas szczególnym oburzeniem.

Dlaczego? – Budzą obawy, że żyjemy w coraz mniej bezpiecznej dla nas rzeczywistości – zaznaczyli przedstawiciele Związku Gmin.

Zwrócili uwagę na „wzrastający antysemityzm w debacie publicznej”. Przywołali przy tym dwa nazwiska: Magdaleny Ogórek i Bogdana Rzońcy.

CZYTAJ DALEJ ->

19 KOMENTARZE

  1. Prawda jest taka,że Żydzi chcą tak samo pilnie jak i Niemcy zagarnąć Polskę dla siebie.Placy Żydów wielokrotnie ratowali,ale Żydzi dla Polaków są bezwzględni..Słusznie czy nie łupią nas z naszych pieniędzy od setek lat.Z jakiej racji np Polska płaci Żydom emeryturry???!!!!..Lech Kaczyński dościł w polskim pałacu Żydów,a kto wie czy to właśnie Oni nie przyłożyli ręki do jego zamordowania?.

  2. To niech spieprzają do Francji skoro w Polsce nie czują się bezpieczni, zobaczymy czy wyjdą cało z sytuacji gdy muslimom będą machać swoją flagą.

  3. Rozwiązanie jest jedno. Sprawić, żeby Polacy byli silni. Jak tego dokonać..? Odblokować narodowy potencjał gospodarczy! Słabego każdy stara się oskubać, a z mocnym i bogatym zawsze się liczyć będą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here