Polscy Żydzi wspierają atak żydowskiej prasy na Polskę. Czy Kaczyński się ugnie?

Na świecie trwa fala brutalnego ataku żydowskiej prasy na Polskę.

Wpływowy żydowsko-amerykański miesięcznik „Foreign Affairs” domaga się, wbrew stanowisku amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa, natychmiastowego „zakończenia inwestycji w Polsce” („Investing in Illiberalism Why European Businesses Should End Their Embrace of Hungary and Poland”, Thorsten Benner and Wolfgang H. Reinicke).

Zobacz też: Żydowska organizacja wycofuje nieprawdziwe oskarżenia wobec Legii Warszawa! „Nie mieliśmy żadnych dowodów”

Dziennik „Haaretz” walczy z… polską walką o nieobwinianie Polaków za niemieckie zbrodnie, przekonując, że Polacy jak najbardziej w nich uczestniczyli („Quo Vadis, Poland? The Poles err in criminalizing any reference to their involvement in the Holocaust. They did suffer – but also have things to answer for.” Shlomo Avineri).

A w kontekście odszkodowań od Niemców ta sama gazeta poddaje je w wątpliwość, zaznaczając jednocześnie, że to Polacy powinni zapłacić Żydom („Poland Considers Demanding WWII Reparations From Germany. A Polish lawmaker says his country has a ‚moral duty’ to seek reparations for the material and human losses caused by the occupying Nazi forces.” Ofer Aderet)

Tymczasem żydowska mniejszość w Polsce tak hołubiona przez ostatnie dziesięciolecia przez polskie władze, nie tylko nie walczy z tą falą żydowskiego prasowego hejtu, ale ją wspiera. Grupa żydowskich działaczy wysłała właśnie list protestacyjny i to nie do polskich władz tylko do… Jarosława Kaczyńskiego!

– Z wielkim niepokojem odnotowujemy w ostatnich miesiącach nasilenie antysemickich postaw w Polsce, brutalizację języka i zachowań, których wiele skierowanych jest przeciwko naszej społeczności – podkreśliły Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie i Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce. (…) Wydarzenia ostatnich dni napawają nas szczególnym oburzeniem.

Dlaczego? – Budzą obawy, że żyjemy w coraz mniej bezpiecznej dla nas rzeczywistości – zaznaczyli przedstawiciele Związku Gmin.

Zwrócili uwagę na „wzrastający antysemityzm w debacie publicznej”. Przywołali przy tym dwa nazwiska: Magdaleny Ogórek i Bogdana Rzońcy.

CZYTAJ DALEJ ->

24 KOMENTARZE

  1. Prawda jest taka,że Żydzi chcą tak samo pilnie jak i Niemcy zagarnąć Polskę dla siebie.Placy Żydów wielokrotnie ratowali,ale Żydzi dla Polaków są bezwzględni..Słusznie czy nie łupią nas z naszych pieniędzy od setek lat.Z jakiej racji np Polska płaci Żydom emeryturry???!!!!..Lech Kaczyński dościł w polskim pałacu Żydów,a kto wie czy to właśnie Oni nie przyłożyli ręki do jego zamordowania?.

  2. To niech spieprzają do Francji skoro w Polsce nie czują się bezpieczni, zobaczymy czy wyjdą cało z sytuacji gdy muslimom będą machać swoją flagą.

  3. Rozwiązanie jest jedno. Sprawić, żeby Polacy byli silni. Jak tego dokonać..? Odblokować narodowy potencjał gospodarczy! Słabego każdy stara się oskubać, a z mocnym i bogatym zawsze się liczyć będą.

  4. To głupie posunięcie ze strony amerykańskiego establiszmentu. Jednak jak bardzo widać jakie wpływy w USA mają Żydzi i jednocześnie jak bardzo okazuje się, że nie ma znaczenia dla nich sprawiedliwość tylko chęć wzbogacenia się. Dla Żydów nie ma znaczenia, że ruiny polskiego kraju zostały odbudowane polskimi rękami i polskim majątkiem, dla Żydów nie ma znaczenia, że Polska dokonała cały szereg legislacji i legitymizacji obecnego stanu prawnego. Żydzi są przekonani, że stoją ponad prawa narodowe i tylko oni są poszkodowanymi w czasie II Wojny Światowej. Żydzi są naznaczeni nienawiścią szczególną do Polski i do Polaków co pokazuje powojenna historia, ich udział w dręczeniu polskiego narodu kiedy byli w szeregach tajnych służb komunistycznych i jak po 1989 roku w sposób odczuwalny do dzisiaj rozebrali Polskę na kawałki i wyprzedali zagranicznemu kapitałowi. Żydzi schowani za polskimi nazwiskami są szczególnie niebezpieczni dla naszej ojczyzny bo ich czyny są niezwykle trudne do zdemaskowania. Mam nadzieję, że Polacy konsekwentnie będą się bronić przed żydowską inwazją i uda nam się wreszcie odspoić Żydów od Polski raz na zawsze.

  5. To polacy Żydów bronili od gazu teraz się tak opłacają żyd sprzedał Jezusa i za srebrniki a teraz dalej podskakuje tylko może się kiedyś ktoś urodzić i na nowo się zacznie tempie zyduw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here