Posłowa w pełnej krasie. Po znojach sejmowej pracy, poseł dzieli się z ludem obrazkami z wakacji

Źródło: konto na Tweeterze jednego posła

Poseł PiS Dominik Tarczyński lubi dzielić się z nami obrazkami ze swego życia osobistego. A to pokaże nam jak się pluska w jacuzzi w luksusowym hotelu, a to w jakimś szlafroczku.  Tym razem pan poseł pokazał ludzkości na Tweeterze jak to sobie wypoczywa z jakąś panią.

Domyślamy się, że wypoczywa, bo na zdjęciu widać męskie nogi w pozycji leżącej i mniemamy, że to fragmenty nóg posła Tarczyńskiego. Nie chce nam się sprawdzać, czy pani na zdjęciu to małżonka, partnerka, czy koleżanka.

Pani Agnieszka, która jak się domyślamy, ma 45-lat jakoś tam jest związana z posłem Tarczyńskim skoro tytułuje ją Aga 72. Chyba to jednak żona, bo poseł wspomina coś tam o wypoczynku na rodzinnym łonie, czy jakoś tak.

Ups, pomyłka. Poseł  w dalszych komentarzach napisał: Wakacje. Fajne zdjęcia i chwile… Jednak życie polityków w praktyce wygląda właśnie tak. Staram się wraz z rodziną żyć normalnie…

O łonie więc nic nie było.

Nie wiemy gdzie poseł robił te sweet focie i nawet nie zamierzamy sprawdzać. Najpierw miał lecieć na – jak to określił – zasłużone wakacje do Miami, potem się okazało, że może jednak do stolicy Azerbejdżanu Baku. Na koniec zaś, że w odwiedziny do przyjaciół, którym umiera matka.

Zobacz też: Opalanie bardziej szkodliwe niż palenie? Profesor ostrzega: promieniowanie ultrafioletowe jest groźniejsze niż dym tytoniowy

Matka najwyraźniej, dziękować Bogu, ma się dobrze i dobrze ma się Pani Aga72. Tak, czy owak, podobają nam się kwiatowe motywy. Widzieliśmy takie na zasłonach w restauracjach Magdy Gessler.

Doceńmy, że poseł i Pani Aga72 dzielą się z nami swoim wspaniałym czasem. Jak to mówią „Zdrowie wasze w gardła nasze”.

Zobacz też: Szczerba będzie wysłany na badania psychiatryczne?

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here