Stanisław Michalkiewicz – Opozycjonistki „rozkładały nogi przed Sejmem, gotowe w ten podstępny sposób zatrzymać złowrogi faszyzm”

Stanisław Michalkiewicz vs opozycjonistki (fot Jan Bodakowski)

W artykule „Prezes Kaczyński wznawia II wojnę?” opublikowanym w kanadyjskim tygodniku „Goniec” Stanisław Michalkiewicz przypomniał, że Niemcy nie ustają w destabilizowaniu sytuacji w Polsce, w tym Franciszek Timmermans wystosował ultimatum Polsce, które spowoduje, że „na przełom sierpnia i września wszyscy folksdojcze muszą osiągnąć stan gotowości bojowej”.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza Sąd Najwyższy za cenę zawetowania ustawy reformującej SN zawiesił postępowanie w sprawie ułaskawienia Mariusza Kamińskiego przez prezydenta. Jak przypomina publicysta ustawa „zakładała, że wszyscy sędziowie tego sadu przechodzą „w stan spoczynku”, to znaczy – z dnia na dzień wylatują z posady, z wyjątkiem tych, których na wniosek ministra sprawiedliwości wskaże prezydent Duda”.

Według Stanisława Michalkiewicza na nic się więc zdały protesty groteskowej opozycji, której „co gorliwsze obrończynie nawet rozkładały nogi przed Sejmem, gotowe w ten podstępny sposób zatrzymać złowrogi faszyzm”. „Wśród pożytecznych idiotów, podburzanych wcześniej przez żydowską gazetę dla Polaków pod redakcją Adama Michnika, rozległ się jęk zawodu”.

Wiec, zdaniem Stanisława Michalkiewicza „w najbliższym etapie kombinacji operacyjnej do pierwszego rzutu natarcia stare kiejkuty i Judenrat z Czerskiej może wystawić „kobiety”. Wiadomo; kobieta, wszystko jedna, starsza, czy młoda, ładna czy nie, bogata, czy biedna, mądra, czy głupia – kobietą być nie przestanie, więc nic dziwnego, że żydokomuna, będąca obecnie w awangardzie komunistycznej rewolucji w Europie i Ameryce, właśnie „kobiety” upatrzyła sobie na proletariat zastępczy. Tradycyjny proletariat, to znaczy – pracownicy najemni – już dawno się od żydokomuny z pogardą odwrócił, a poza tym zawsze był fałszywym sojusznikiem rewolucji. (…) Toteż na obecnym etapie żydokomuna „wyzwala”, a to „kobiety”, a to „sodomitów i gomorytki”, a to „zwierzęta”, a nawet „klimat””.

Przygotowania Niemiec do rozprawy z PiS, w opinii Stanisława Michalkiewicza, spowodowały, że „prezes Kaczyński poszedł na totalną konfrontację z Niemcami. Podczas ostatniej konferencji PiS przypomniał sobie, że Polska nie otrzymała stosownych reparacji wojennych od Niemiec. (…) Na niemiecką odpowiedź nie trzeba było długo czekać; pani Ulryka Demmer, zastępczyni rzecznika niemieckiego rządu oświadczyła, że sprawę reparacji dla Polski rząd niemiecki uważa za „ostatecznie uregulowaną”. Wygląda tedy na to, że sprawa reparacji wojennych od Niemiec będzie w polskiej polityce pełniła rolę podobną, jak obecnie katastrofa smoleńska: „dążenie do prawdy” – co nie jest przecież tożsame z dotarciem do niej, znakomicie służy Prawu i Sprawiedliwości do emocjonalnego rozhuśtywania wyznawców prezesa Kaczyńskiego, którzy biorą udział w procesjach, czyli tzw. „miesięcznicach” w ramach smoleńskiej liturgii – a przeciwnikom PiS w rodzaju Platformy Obywatelskiej, czy nawet bojówek, prawdopodobnie powstałych z inspiracji starych kiejkutów, w postaci „Obywateli RP” – do emocjonalnego rozhuśtywania wyznawców „konstytucji”, albo – jak kto woli – „demokracji” w stronę przeciwną”.

Stanisław Michalkiewicz obawia się, że żądania reparacji mogą Polsce wyjść bokiem bo „rozmaite wojenne remanenty między Polską i Niemcami są nadal pootwierane”. W odwecie za żądania reparacji, zdaniem publicysty, Niemcy mogą przypominać, że bracia Kaczyńscy poparli integracje z Unią Europejską, czyli likwidacje suwerenności i niepodległości Polski.

Jan Bodakowski

O opiniach Stanisława Michalkiewicza pisaliśmy w
Stanisław Michalkiewicz „traktat lizboński, za którego ratyfikacją prezes Kaczyński głosował, doprowadził Polskę do uzależnienia od Niemiec”

7 KOMENTARZE

  1. Michalkiewicz popierajac reżim jarkacza jest zdrajcą Polski. Wypisujac różnorakie brednie czasami trzeba odnieść sie nie tylko do meritum ale i kontekstu.

      • Co ma moja umiejętność pisania do faktu na który wskazalem, że jakiekolwiek działania popierające PIS są zdradą? Są zdrada albowiem PIS planowo niszczy III RP, o którą jako wladza powinien dbać.

      • III RP powinno się zniszczyć, bo to od samego jej zarania w Magdalence jest wylęgarnia patologii.

    • Przeczytaj jeszcze raz powoli artykuł,jeśli nie zrozumiałeś poproś kogoś mądrzejszego od siebie.Michalkiewicz krytykuje towarzyszy z PiSS jeśli na taką krytykę zasłużą,więc nie pisz bzdur matołku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here