Świat oszalał! Oto pierwsza „nieustannie zmiennopłciowa” rodzina. Wychowują syna jako „osobę” nie jako „chłopca”…

Rodzina Dravenów fot. Youtube

Para stworzyła pierwszą w Wielkiej Brytanii „stale zmiennopłciową” rodzinę, wychowując swojego 4-letniego syna imieniem Star Cloud jako „osobę” a nie „chłopca”. Quo vadis świecie? 

Nikki i Louise Draven z Middlesborough uważają, że nie chcą narzucać swojemu dziecku konkretnej płci szczególnie, że oni sami nie utożsamiają się ze swoją biologiczną płcią.

Czytaj też: W odmętach lewackiego szaleństwa i politpoprawności. Nie chcą chrześcijaństwa, a gną karki przed islamem (WIDEO)

Louise urodził się mężczyzną, ale przechodzi właśnie „transformację” na kobietę, podczas gdy jego partnerka, Nikki przyszła na świat jako dziewczynka, jednak obecnie nie ogranicza się do jednej płci – w niektóre dni ubiera się jak facet, w inne wkłada szpilki i maluje się czerwoną szminką.

Mały star traktuje Louisa jako matkę, mimo iż biologicznie jest on jego ojcem. Z kolei do Nikki, która go urodziła zwraca się „tato”.

Dravenowie, którzy pobrali się  w pogańskiej ceremonii w 2012 roku to prawdopodobnie pierwsza „nieustająco zmiennopłciowa” brytyjska rodzina.

„Żadne z nas nie utożsamia się w pełni z płcią, z którą się urodziliśmy” – powiedział 30-letni Louise –  „Nie chcemy ograniczać naszego dziecka. Jesteśmy zwykłą rodziną, będąc tym, kim chcemy być.”

Mały Star lubi nosić makijaż, malować paznokcie, bawić się lalkami i nosi zarówno dziewczęce, jak i chłopięce ubrania.

– „Chcemy dać mu pewność siebie, aby był tym, kim chce być – my dorastając, nie mieliśmy takiej szansy” – powiedziała Nikki – „Nigdy nie mówimy Starowi, że jest chłopcem, mówimy mu, że może być kim zechce. Nie kupujemy zabawek i ubrań przeznaczonych dla konkretnej płci, pozwalamy mu wybrać to, co sam nosi. Różowy jest jednym z jego ulubionych kolorów”.

Czytaj też: Czy kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni? Najpopularniejszy ekonomiczny magazyn świata rozprawia się ze znanymi mitami

Rodzice Stara zwracają się o nim per „on”, jednak nie ma dla nich większego znaczenia, czy uzna, że chce być chłopcem, czy dziewczynką.

Źródło: Daily Mail

32 KOMENTARZE

 1. Po pierwsze: gdyby nie Internet i łatwe zyskiwanie popularności, takie świry nie miałyby możliwości lansu (bo przecież oto tylko chodzi: im bardziej szokująco i w sprzeczności z naturą, tym lepiej) i nie dochodziłoby do takich patologii.
  Po drugie: kiedyś jakaś postępowa rodzina chciała zmusić swoją córeczkę do bycia chłopcem. W tym celu nie dawali jej do zabawy lalek, tylko samochodziki. I oto któregoś dnia okazało się, że dziewczynka trzyma autobusik owinięty w kocyk i lula go do snu niczym lalkę. Natury nie da się oszukać.

  • Jack, jak pisałem, mam w notatniku powklejane Twoje wypowiedzi z frondy sprzed paru lat, ale tu się mylisz. internet nie ma nic do tego. W internecie jest masa rzeczy i nie zdobywają natychmiast popularności. motorem „sukcesu” powyższego g*wna są pieniądze. Zawsze, gdy coś takiego się „pojawia” trzeba pytać: kto za to płaci? był kiedyś na frądelku news o kobiecie co sobie rogi wszczepiła i twarz przerobiła na diabelską. tylko zerro (obecnie „tom jerry”) dał właściwy komentarz, pytając, kto utrzymuje to ścierwo.

   • Zerro to się nie patyczkował:-)
    To ścierwo samo się utrzymuje, albo – w co bardziej uwierzę – zasiłkownia je utrzymuje.
    Nie wiem, jak się nazywałeś na Frondzie, ale mam, też w notatniku, 3 teksty Kropelki. To dopiero była inteligentna i oczytana babka.

  • „Po drugie: kiedyś jakaś postępowa rodzina chciała zmusić swoją córeczkę do bycia chłopcem. W tym celu nie dawali jej do zabawy lalek, tylko samochodziki. I oto któregoś dnia okazało się, że dziewczynka trzyma autobusik owinięty w kocyk i lula go do snu niczym lalkę.”
   W sumie to zawsze byly takie dziewczynki (tzw. „chlopczyce”), ale jesli byly wychowane w NORMALNYM srodowisku (BOG, HONOR, OJCZYZNA) — to nawet maja tez instynkty opiekuncze nawet.

 2. Lewicowość to ten rodzaj choroby psychicznej, w której pacjent widzi to, co chce widzieć. A każdy, kto mu ten obrazek przesłaniający świat sprzed oczek zabiera, jest złym człowiekiem.

 3. przecież takie eksperymenta na dzieciach już były robione. już można odliczać czas do samobójstwa tej skrzywdzonej przez kompletnych zjebów istoty… 🙁

  • Taka wlasnie prawda, a lewacki urzad potrafi odebrac rodzicom dziecko za klapsa lub z powodu biedy ale takim chorym sychicznie zboczencom pozwala dziecko maltretowac. Dziwnym stal sie ten swiat, chyba cywilizacja zachodnia dobiega konca.

  • Im o to chodzi: żeby skrzywić, wykoślawić naturę, tradycyjne pojmowanie małżeństwa, rodziny, ojcostwa, dziecięctwa, robić na dzieciach (bo są bezbronne w przeciwieństwie do dorosłych) eksperymenty.

 4. Wierszyk „Tęczowy stolec” mógłby tu być najlepszym komentarzem.
  Ale w wolnosci24.pl zaistniała ANTYWOLNOŚCIOWA zmiana i nie mogę w całości tego wierszyka zamieścić.
  Oto link do niego: http://wolnosc24.pl/2017/06/21/polskie-dzieci-spiewaja-hymn-polski-przed-meczem-podworkowym-w-dublinie/

  A do admina zwracam się o przywrócenie możliwości komentowania „dłuższymi” wierszykami!!! – o ile wolnosc24.pl chce dalej być naprawdę forum WOLNOŚCI.

 5. Jak można narzucać dziecku już w tak młodym wieku neutralność płciową ??? A jeżeli to dziecko nie utożsamia się z osobą ?

 6. Dwa potworki „wychowuja” kolejnego dziwolaga ktory bedzie mial problemy psychiczne. Mowia „Chcemy dać mu pewność siebie”, a faktycznie zniszcza mu psychike.

 7. Cóż za zacofana, prymitywna antroponormatywność! A jeśli dziecko miałoby ochotę się samookreślić jako kotek albo wręcz poletko marchewki? Co wtedy? Wtedy te faszystowskie ono numer 1 i ono numer2, pełniące funkcje „rodziców”, stłamszą osobowość dziecka?

 8. Hormony zaczna szaleć to jemu od…li.
  Czytalem o eksperymencie chyba w Palestynie czy gdzieś, kilkadziesiat lat temu.
  Zebrano dzieciaki i je wychowywano bezpłciowo, dziewczynki automatycznie bawily sie lalkami a chlopcy samochodami. Natury nie oszukasz.

 9. Jest jedna reguła łącząca wszytkich tych zwyroli- są strasznymi pasztetami i dlatego nie mogą znaleść sobie nikogo normalnego i dorabiaja chorą ideologie do swojego podłego losu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here