Prezydent Andrzej Duda miał wypadek nad Bałtykiem. Spadł ze skutera

Prezydent Andrzej Duda miął wypadek/PAP: Jacek Turczyk

Super Expressu podaje, że podczas pobytu nad Bałtykiem prezydent Andrzej Duda uległ wypadkowi podczas jazdy na skuterze wodnym. Na szczęście nic głowie państwa się nie stało.

Jak czytamy w „Super Express”, podczas sobotniej jazdy skuterem wodnym Andrzej Duda miał nieprzyjemny wypadek.

Czytaj też: „DGP”: Elektrownie atomową wybudują nam Chińczycy? W ramach offsetu mieliby zainwestować w Polsce miliardy złotych

Głowa państwa preferuje szybką jazdę. Jego skuter ma aż 260 koni mechanicznych i w niewiele ponad dwie sekundy rozpędza się do 50 kilometrów.

-„Prezydent mknął po wodzie. Po kilkudziesięciu minutach spokojnej, ale bardzo szybkiej jazdy, postanowił kręcić niemal piruety. Raz skręcał gwałtownie w lewo, raz w prawo.

-W pewnym momencie maszyna odmówiła posłuszeństwa głowie państwa. Prezydent z impetem wpadł do wody” – czytamy w se.pl.

Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu natychmiast ruszyli na pomoc prezydentowi, jednak zanim do niego dopłynęli, prezydent ponownie siedział na skuterze.

– Prezydentowi nic się nie stało. Jest wysportowany, kilka razy w tygodniu ćwiczy. Zimą od lat jeździ na narty. Zwłaszcza po tym jak kilka miesięcy temu rzucił palenie, dba o swoją formę i kondycję – powiedzieli najbliżsi współpracownicy Dudy.

 

Przeczytaj też: Prezes PiS Jarosław Kaczyński na wakacjach w górach. To zdjęcie podbija internet!

se.pl/wp.pl/Wolność24

5 KOMENTARZE

  1. Jakie to szczęście, ze nic się nie stało, kto by pisał ustawę o sądach. A tak bardziej poważnie skoro maszyna odmówiła posłuszeństwa przy wyczynianych piruetach, niech to p.Prezydent potraktuje jako znak od losu..

  2. Ojojoj… Andrzej Wielki Blaszanogłowy spadł ze skutera, to koniec. Super państwo RP się rozpada. Ale naczelny Naczelnik Karakan wraz ze swoją świtą nieustraszonych i niestrudzonych wojów czuwa i nie bierze wolnego. Już wysłał swojego psa gończego przenajprzebieglejszego i przenajcwańszego i przenajagresywniejszego Boga Wojny Antka Wyciorka aby dobić Andrzeja Wielkiego Blaszanogłowego. Nie lękajcie się, będzie tysiuąc plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here