[NASZ WYWIAD] Witold Gadowski: nie należy lekceważyć homoseksualistów, nowej lewicy i neo-marksistów [WIDEO]

źródło: youtube

Odpowiadając na pytanie czy należy lekceważyć lewice, w sytuacji gdy wyrazem jej słabości jest katastrofalnie niska frekwencyjna nielicznego protestu przeciwko reformie szkolnictwa, zdominowanego przez homoseksualistów, transseksualistów, KOD, ekstremistów lewicowych, który miał być pokazówką siły Związku Nauczycielstwa Polskiego, Witold Gadowski żartobliwie stwierdził, że historia Sparty wskazuje, że nie należy lekceważyć homoseksualistów.

Zdaniem Witolda Gadowskiego nie należy lekceważyć nowej lewicy bo nowa lewica ma bardzo prosty program ideowy, a na bazie takich bardzo prostych programów ideowych lewicy budowane były totalitaryzmy.

Zdaniem Witolda Gadowskiego jesteśmy dziś w dobie wykuwania się eurokomunizmu, i ci którzy miłują wolność nie mogą zostać obojętni nawet gdy widzą nieliczne groteskowe demonstracje lewicy.

W opinii Witolda Gadowskiego ideologia neomarksizmu jest w natarciu, zawłaszcza nowe pola, wypacza obraz świata, jest agresją światopoglądową na niespotykaną skale. Co gorsza agresją oddziaływającą na podświadomość, przez media, wywierającą nacisk na świadomość w sposób nie zauważalny dla odbiorców

Kończąc swoją wypowiedź Witold Gadowski zainteresowanym zagrożeniami ze strony nowej lewicy i neo-marksizmu polecił wykłady księdza profesora Guza i Krzysztofa Karonia.

Zobacz też: [TYLKO U NAS] Witold Gadowski: To było historyczne przemówienie Trumpa [WIDEO]

2 KOMENTARZE

    • A szkoły i uczelnie nie miały być przypadkiem prywatne i samodzielnie dobierać program?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here