Chamski atak lewackiej działaczki na czarnoskórego polskiego patriotę. „Jesteś żywym argumentem za aborcją”

bawer_rudy_wolnosc24pl
Bawer Aondo-Akaa, Blanka Rudy, facebook.com

„Ty ze swoim fanatyzmem jesteś żywym argumentem za aborcją.(…) Dlatego, że jesteś zwyczajnie nawiedzony” napisała Blanka Rudy, działaczka m.in. Ruchu Palikota komentując wpis dr Bawera Aondo-Akaa. Szokujące słowa to atak na argumenty pro-life zdeklarowanego czarnoskórego narodowca.

„Widzę błazna, który nigdy nie urodzi, nigdy nie będzie miał zagrożonego ciążą życia i nigdy nie będzie targał na plecach 120 kilogramów bezwładnego cielska, a jedyne co umie, to pieprzyć ideologicznie o czymś, o czym nie ma bladego pojęcia…” – rozpoczęła swój komentarz lewacka aktywistka.

Zobacz także: W odmętach lewackiego szaleństwa. Mała dziewczynka szykanowana przed dyrekcję przedszkola, bo pomyliła imię zmiennopłciowego kolegi

Bawera Aondo-Akaa to działacz społeczny z Krakowa, członek stowarzyszeń pro-life i polityk partii Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka. Od dziecka jest osobą niepełnosprawną, jednak w żaden sposób nie przeszkadza mu to w działalności społecznej oraz naukowej.

Na swoim profilu facebookowym praktycznie codziennie udostępnia przemyślenia i stanowiska dotyczące polityki. Wielokrotnie pomimo, iż jest osobą czarnoskórą dementował lewackie kłamstwa dotyczące panującego w Polsce rasizmu, szczególnie w środowiskach narodowych z którymi się utożsamia.

Wpis Blanki Rudy oprócz bezpośredniego ataku na Bawera Aondo-Akaa zawierał również inne stwierdzenia, które nazwać można jako szokujące. Lewaczka pisała między innymi – „Chłopie, puknij się w ten korek,który chowasz pod czapką i poczytaj Biblię. Dobry Jahwe nawet tym dwóm głąbom w Edenie dał wybór i powiedział o konsekwencjach.”

Co ciekawe, tak ostre sformułowania padły w komentarzach pod postem, którego raczej nie można określać jako kontrowersyjny.

źródło: Facebook.com/Bawer.Polityk / Wolność24.pl

21 KOMENTARZE

  1. Czy ta „postępowa” wypowiedź nie kwalifikuje się aby jako „mowa nienawiści”. Chyba nie powinno być żadnych wątpliwości…

  2. Tyle w temacie tolerancji lewackiej – to są kurwa wrogowie cywilizacji, do nich trzeba strzelać.

  3. Tu radio Wolna Europa: nie działaczka, tylko zwykła obywatelka; nie feministka, tylko matka i żona; nie niepełnosprawnego i czarnoskórego, tylko idiotę, który uważa, ze zgwałcone dziewczynki powinny umierać razem z zarodkami.
    Poczytajcie sobie na stronie naszego patrioty, to może bardziej obiektywnie wyjdzie 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here