Janusz Korwin-Mikke: „To zdrajcy z PiS doprowadzili do tego, że UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów”

Janusz Korwin-Mikke. Foto: yt.com
Janusz Korwin-Mikke. Foto: yt.com

W jednym z najnowszych wpisów na Facebooku Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że to zdrajcy z PiS doprowadzili do tego, że UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów.

Zdaniem europosła „jak powiedział słusznie kol. Stanisław Michalkiewicz: „Nie istnieje problem islamskiej ofensywy. To chrześcijanie mają problem sami ze sobą. Problem jest po naszej stronie, nie po stronie muzułmanów. Muzułmanie zawsze tacy byli. Tyle tylko, że chrześcijanie się z nimi kiedyś bez ceregieli konfrontowali.

Nikomu nie przychodziło do głowy żadne multi-kulti, tylko po staremu „brało się szablę w dłoń i bolszewika goń!”. To chrześcijanie przestali poważnie traktować własną religię i własną cywilizację. Zaczęli nią pogardzać, no to teraz będą mieć cudzą.”

Zobacz też: Będzie spotkanie prezydenta Dudy z prezesem Kaczyńskim. Wiemy o czym będą rozmawiać

Pamiętajmy, że za 10 lat to samo co we Francji, będzie działo się w Polsce – jeżeli dziś wpuszczą do nas 7 000 osób, jutro będzie to 70 000, a potem 700 000. Nie można dopuścić, żeby prawo europejskie miało pierwszeństwo przed polskim.

To zdrajcy z PiS, którzy podpisali Traktat Lizboński, doprowadzili do tego, że prawo europejskie ma pierwszeństwo przed polskim. Niedawno otwarcie potwierdził to v-min.SZ, p.Konrad Szymański. Teraz UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów i formalnie rzecz biorąc nie mamy tu nic do powiedzenia.

Ci ludzie powinni odpowiedzieć w wolnej Polsce za to, co zrobili. Wzywam Jarosława Kaczyńskiego, żeby przeprosił za to co zrobił, za to że zachęcał do podpisania traktatu lizbońskiego, że go ratyfikował, i za nim głosował. A potem niech nas z tego bagna wyciąga.

Przyczyną zamachów jest tolerancja dla zła i multikulti. Liczę na Państwa poparcie, by wprowadzić normalność w Polsce!”

Jan Bodakowski

partia Wolność islamskie zamachy terrorystyczne
Grafika: partia Wolność

O opiniach Janusza Korwina Mikke pisaliśmy w
Janusz Korwin-Mikke: „O tym, że za 40 lat ZUS zbankrutuje napisałem już w 1978 roku”

11 KOMENTARZE

 1. A niby jak eurobolszewia chce ten rozkaz wyegzekwować? Mają jakąś swoją armię, którą rzucą przeciwko Polsce? A gdyby nawet to wtenczas co na to Czechy, Węgry i tzw. opinia międzynarodowa?

   • Nie słuchajcie korwina bo to lewacki śmieć. Mamy najlepszy rząd po 966 roku i nikt tego nie zmieni. Pod wodzą Jarosława wszystkie sprawy idą w dobrym kierunku, a korwin to ubecko-bolszewicki troll.

  • Opinia międzynarodowa to taka Międzynarodowa Gazeta Wyborcza . Konstytucja rozdz.III o stanowieniu prawa , oraz Traktat Lizboński , jednoznacznie określaja – albo islamizacja na rozkaz komisarzy UE , albo Trybunał Stanu dla Szydło&co , w przypadku przegranych wyborów 2020 . Jedyna nadzieja w tym ,że mieszkajacy w Polsce Żydzi , nie chcą odpuścić swej Polin , rozbudowują zbrojne struktury Mossadu , ćwiczą kraft maga , ale czy ich celem jest ochrona Polaków ? Z pewnością nie . Dostęp do broni Polaków w celu samoobrony to ostatnia rzecz na którą pozwolą Kaczyńskiemu . Nowojorski Sanhedryn raczej poświęci „polskich” Żydów niż pozwoli uzbroić Polaków , to by mogło doprowadzić do najgorszej rzeczy z Ich punktu widzenia – niepodległości Polski

  • Armii nie mają, ale Bundeswehra chętnie pomoże. Ustawa 1066 na przykład (nieanulowana do dziś, jeśli się nie mylę).

   Co na to Czechy, Węgry itp.? Nasza historia uczy, że trzeba liczyć na siebie. W razie poważnego konfliktu każdy będzie pilnował swojego. Czy Węgry przyślą swoją armię do pilnowania polskiej granicy zachodniej?

   A tzw. opinia międzynarodowa już jest przeciwko nam. I założę się, że jeśli dojdzie do jakiegoś poważniejszego rżnięcia na Zachodzie, ta opinia powie, że to nasza wina, bo odmówiliśmy pomocy tym biednym rżnącym.

 2. JKM w tej kwesti ma całkowita racje. Ale bez wspolnego rynku to PL jest trupem. Białorus 2 odcieta od kapitału i inwestycji. jarosław ps. karakan /tw balbina/ to zdrajca.

 3. „Żadna domniemana metropolia nie będzie mogła nam niczego narzucić” – yhym na pewno…

  youtu.be/99b_Pzcyi-0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here