Akcja antyterrorystów w Lublinie. Zatrzymali Ahmeda S. „Chciał kupić broń”

Antyterroryści fot. strona policji

Antyterroryści zatrzymali w Lublinie Ahmeda S. To obywatel Norwegii. Próbował kupić broń palną. Jak twierdzi, planował samobójstwo.

Ahmed S. to student medycyny jednej z lubelskich uczelni. Policja otrzymała informację, że próbuje kupić pistolet. Podjęto natychmiast decyzję o jego zatrzymaniu.

Czytaj też: Oto najwyższa modelka świata. Nie uwierzysz, jaką długość mają jej nogi [GALERIA+VIDEO]

Ahmed S. usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu. Grozi mu surowy wyrok. Zatrzymania dokonali antyterroryści. Użyto także psa specjalnie szkolonego do wykrywania materiałów wybuchowych, ale nic w jego mieszkaniu nie znaleziono. Ahmed nie stawiał oporu. Został zatrzymany w sobotę 9 września. Obecnie przebywa w areszcie. Grozi mu poważny wyrok, nawet do 8 lat więzienia. Na razie decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał też zarzut próby nielegalnego nabycia broni. Przyznał się do winy.

Czytaj też: Zdumiewający komentarz niemieckiego dziennika. Jeśli polski rząd nie przestanie się upominać o odszkodowania będzie kolejna wojna?

Zatrzymany, jak twierdzi, chciał kupić broń, żeby popełnić samobójstwo, ponieważ, ma poważne problemy. Faktycznie, na uczelni z powodu nie zdanych egzaminów grozi relegowanie.

Agnieszka Kępka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie, odmówiła potwierdzenia czy sprawdzane będą ewentualne powiązania Ahmeda S. z organizacjami terrorystycznymi.

Zobacz też: Oto najwyższa modelka świata. Nie uwierzysz, jaką długość mają jej nogi [GALERIA ZDJĘĆ/VIDEO]

Czytaj też: Zrobili sobie grilla na tatrzańskiej przełęczy. Teraz mogą zapłacić rekordową karę [FOTO]

Zobacz też: Uwaga, aligator na ulicy! Po huraganie Irma na Florydzie jak w dżungli [VIDEO]

Obejrzyj też: Porażająca rozmowa szwedzkiego dziennikarza z policją. „Dlaczego od miesiąca nie zajęliście się sprawą gwałtu na 12-latce? Wiesz, ile mamy gwałtów? Teraz zajmujemy się trzylatką” [VIDEO]

7 KOMENTARZE

  1. wystarczy sprawdzić jego komórkę i pocztę e-mail a z pewnością da się uratować jeszcze dziesiątki Ahmedów od samobójczej śmierci 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here