Dzieje się! Apple prezentuje iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus [NA ŻYWO]

Dziesięć lat temu Apple pokazał pierwszego iPhone’a. Dziś firma ma pokazać aż trzy nowe urządzenia. Przy czym jedno – iPhone X, będzie jubileuszowe – ma się bardzo różnić od poprzedników.

Plotek krążyło mnóstwo. Brak ramek, rozpoznawanie twarzy, ładowanie bezprzewodowe? Które z plotek okazały się prawdą?

Wiadomo już na pewno, że rozdzielczość Iphonea X 2436×1125 pikseli będzie rekordowa. Ekran pokrywa prawie cały przód telefonu i ma przekątną 5,8 cala.

iPhone 8 + – również wersja 64 i 256 GB – będzie dostępny za 799 dolarów. iPhone 8 – będzie dostępny albo z pojemnością 64 lub 256 GB za 699 dol. Preorder od 17 września.

Qi – ładowarki bezprzewodowe – będą kompatybilne z iPhone’m. Na tylną obudowę powróciła szklana szybka, która pozwoli na ładowanie z podstawką.

I rewelacyjne gry AR. Co jeszcze? Zobaczcie sami.

Zobacz też: Morawiecki oszalał! Chce, żeby Polacy pracujący za granicą składali PIT-y w Polsce. „Całkowita zmiana zasad rozliczeń”

7 KOMENTARZE

  1. idiotPhone.

    Mam nieustający ubaw, jak Małżonka próbuje coś na tym ścierwie zrobić, i się nie daje. Po czym wyciągam Samsunga za 100 dolców z Androidem i daje się.

    Apple było autentycznie innowacyjne, jak Wozniak z Jobsem wymyślali jedne z pierwszych komputery osobiste. A potem to już była jazda na snobizmie i głupocie rynkowego targetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here