Koszmarne urodziny. Jubilatka stanęła w płomieniach [UWAGA – SZOKUJĄCE VIDEO]

zdj. YouTube. Wybuchowe urodziny w Argentynie.
zdj. YouTube. Wybuchowe urodziny w Argentynie.

W Argentynie na urodzinach 11-letniej dziewczynki doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Dziewczynka stojąc przy torcie i próbując zdmuchnąć świeczki nagle zmieniła się w ludzką kulę ognia.

Nagranie to pojawiło się w portalu społecznościowym YouTube i Live Leak.

Czytaj też: Uwaga, aligator na ulicy! Po huraganie Irma na Florydzie jak w dżungli [VIDEO]

Na nagraniu widać wyraźnie zadowoloną z imprezy jubilatkę. Po odśpiewaniu „Happy Birthday” w języku hiszpańskim na dziewczynkę z wszystkich kierunków goście zaczęli wystrzeliwać serpenty w sprayu. I wtedy rozpętało się piekło.

Przylepiające się do głowy jubilatki serpentyny weszły w kontakt z ogniem ze świec. Głowa dziewczynki w ciągu sekundy zamieniła się w kulę ognia.

Zaczęły się palić włosy. Na szczęście rodzinna szybko ugasiła ogień dziewczynce nic poważniejszego się nie stało. Ale na długo zapamięta swoje jedenaste urodziny. Poniżej nagranie:

Przeczytaj też: Zagraniczni turyści zachwyceni Polską. Co im się u nas podoba? Odpowiedzi nie były politycznie poprawne [VIDEO]

Daily Mail/ Wolność24


Zobacz też: Uwaga, aligator na ulicy! Po huraganie Irma na Florydzie jak w dżungli [VIDEO]

Obejrzyj też: Porażająca rozmowa szwedzkiego dziennikarza z policją. „Dlaczego od miesiąca nie zajęliście się sprawą gwałtu na 12-latce? Wiesz, ile mamy gwałtów? Teraz zajmujemy się trzylatką” [VIDEO]

3 KOMENTARZE

  1. … a synek mojej sąsiadki przedwczoraj przewrócił się na rowerze! nie miał kasku ani ochraniaczy na kolanach! gdzie byli ZWYRODNIALI RODZICE?! nikt nie wezwał pogotowia, ASPOŁECZNA POSTAWA SĄSIADÓW! policja nie została poinformowana ZMOWA MILCZENIA NA OSIEDLU!

    • tak, powinni dzieci zabrać rodzinie (nie pozwolić nawet na to aby dziadkowie się nimi zajęli) i oddać do sierocińca a ich rodziców zesłać na Sybir na 40 lat katorżniczej pracy. Niech żyje KOD i nasz wódz Schetyna Wielki.

  2. To oczywiście nieprawda. Na pewno nie zaśpiewali happy birthday po hiszpańsku. Nie da się. Zawsze wyjdzie po angielsku. Może jakaś inną piosenkę śpiewali?

    Proszę się dowiedzieć i napisać sprostowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here