Niemcy skapitulowały przed islamem. Chcą wprowadzić święta muzułmańskie jako narodowe dla wszystkich Niemców

Flaga Niemiec z islamskim półksiężycem/foto: YT

Niemcy skapitulowały przed islamem. Oddają muzułmanom ostatnie swoje wolności i własnego państwa. Teraz po za nauczaniem języka arabskiego w szkołach chcą ustanowić święta islamskie jako narodowe dla wszystkich Niemców w landach, gdzie muzułmanie stanowią większość.

Jak donosi „Berliner Morgenpost” minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas De Maiziere zapowiedział wprowadzenie w kraju islamskich świat państwowych.

Czytaj też: To nagranie wzrusza do łez. Zobacz rekcję małej dziewczynki na wiadomość, że zostanie adoptowana [VIDEO]

„Jestem gotów przedyskutować, czy możemy wprowadzić święta muzułmańskie. Dobrze byłoby to zrobić”- powiedział minister, prawa ręka Angeli Merkel.

Jak czytamy w niemieckich mediach minister Maizire nie wypowiedział się w kwestii oficjalnego obchodzenia muzułmańskich świat an terenie całych Niemiec ale jak sam mówi na początku chce wprowadzić swój pomysł w życie w regionach najliczniej zamieszkanych przez muzułmanów.

Święta wyznawców Mahometa mają być dniami wolnymi od pracy, zamknięte mają być także urzędy państwowe i wszystkie szkoły, sklepy i zakłady pracy. Oczywiście dotyczy to także zakładów, nie muzułmanów a zwykłych Niemców.

„Przecież w Niemczech są regiony, gdzie świętuje się katolickie święto Wszystkich Świętych, a w innych regionach nie. Dlaczego nie można wprowadzić muzułmańskich świat w miejscach, gdzie jest wielu muzułmanów?” – przekonuje minister MSW.

Jesteśmy świadkami upadku Niemiec jakie znamy. Wprowadzane są nauki języka arabskiego do szkół, a za krytykę islamu idzie się na 6 miesięcy do wiezienia. Niemcy skapitulowały przed islamem.

Przeczytaj też: Rosja zaatakowała Polskę. „Był atak, ale go odparliśmy. Zagrożenie wzrasta z każdym dniem”

Źródło: Berliner Morgenpost / Die Welt/ Wolność24

9 KOMENTARZE

  1. No i gdzie Merkel dba o interes Niemiec? Ona jest na pasku komisarzy europejskich (jest agentką UE jak kiedyś Tust w Polsce) którzy chcą wprowadzić swój szalony plan we wszystkich krajach Europy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here