Naga kobieta w świątecznej kreacji. Nowojorczycy dali się nabrać [VIDEO]

Modelka Lili podczas wizyty w barze/foto: YT

Mimo przejmującego mrozu i śniegu, modelka Lili Jasmijn paradowała po ulicy niemal zupełnie naga. Wzrok przechodniów przyciągała jednak jej kreacja. Kobieta została pomalowana, tak by wyglądała na kogoś ubranego w świąteczny sweter i leginsy. Celem akcji było sprawdzenie, czy zabiegani Amerykanie będą w stanie odkryć prawdę.

Artystka Jen Seidel, która zajmuje się zawodowo malowaniem ciał, wpadła na ciekawy pomysł. Zdecydowała, że wraz z zespołem upodobni ciało modelki do świątecznego ubrania. Chciała sprawdzić czy mieszkańcy nowego Jorku przejrzą jej iluzję.

Po kilku godzinach wytężonej pracy Lili Jasmijn ruszyła do miasta. Przechadzała się ulicami, zaglądała do sklepów i barów, gdzie mieszkańcy spędzali przedświąteczny czas. Lili przyciągała ich wzrok, wzbudzała zainteresowanie, wdawała się w rozmowy.

Tylko kilku osobom udało się odgadnąć, że kobieta zamiast ubrań ma na sobie jedynie farbę a jej bożonarodzeniowy sweter i leginsy to wyłącznie malunki. W rzeczywistości Lili była ubrana jedynie w stringi i specjalne naklejki na sutki.

ZOBACZ: Pamiętacie słynne lądowanie bez podwozia kapitana Wrony? Po sześciu latach opublikowano w końcu raport dotyczący przyczyn tego wydarzenia [VIDEO]

Nawet kiedy stała w barze, czekając w kolejce na drinka, nikt nie był w stanie odkryć jej tajemnicy. Ostatecznie udało się to jednej z kobiet. Co ciekawe, część osób w dalszym ciągu nie mogła uwierzyć, że to tylko wyłącznie malunki.

SPRAWDŹ: Żałosne i tchórzliwe metody walki niemieckiej policji z antysemityzmem. „Zakaz dla flag Ameryki i Izraela” [VIDEO]

Jeden ze spotkanych i zagadniętych na ulicy mężczyzn był do tego stopnia urzeczony świątecznym swetrem Lili, że zaproponował nawet wymianę i zaczął się rozbierać.

PRZECZYTAJ: Politico: Obama torpedował akcje wymierzone w Hezbollah. „Handel narkotykami, broń chemiczna i pranie pieniędzy.

Film stał się hitem sieci.Inne projekty artystki również zdobyły wielką popularność. Na jednym z nich modelka przechadza się po centrum handlowym. Jej ciało pomalowano w ten sposób, żeby przypominało jeansy i sweter.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here