„PiS oddaje Polskę Żydom!” Stanisław Michalkiewicz obnaża prawdziwy cel „dobrej zmiany” [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz vs Jarosław Kaczyński i Żydzi fot Jan Bodakowski

Stanisław Michalkiewicz w wywiadzie dla portalu wolnosc24.pl stwierdził, że PiS chce Polskę oddać w niewolę Żydom. Zdaniem publicysty milczenie polityków PiS w sprawie aktu 447 amerykańskiego parlamentu świadczy o tym, że PiS odda Polskę Żydom w niewolę, i tak jak w wypadku zrzeczenia się suwerenności Polski na rzecz Unii Europejskiej wmówi Polakom, że został do tego zmuszony.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza, by odwrócić uwagę od swojej zdrady PiS sprowokował pyskówkę z Żydami. Dzięki tej pyskówce Polacy myślą, że PiS walczy z Żydami, gdy w rzeczywistości PiS oddaje Polskę Żydom w niewolę.

Pyskówka była ukartowana przez PiS od samego początku. W opinii Stanisława Michalkiewicza PiS jest ekspozyturą stronnictwa amerykańsko-żydowskiego, którego celem jest podporządkowanie Polski Żydom.

Celem nagonki Żydów na Polskę jest wymuszenie na naszych władzach przekazania Żydom majątku wartego 300.000.000.000 dolarów. Majątku, który zapewni Żydom w Polsce faktyczną władzę, a z Polaków uczyni niewolników. Kreowanie w oczach świata Polaków na morderców to taktyka negocjacyjna Żydów.

Według Stanisława Michalkiewicza elementem wprowadzania żydowskiej dyktatury w Polsce będzie zapowiadana przez PiS likwidacja środowisk narodowych pod pozorem walki z rzekomym faszyzmem w Polsce.

W opinii Stanisława Michalkiewicza to, że dziś polscy patrioci nie mają swojej reprezentacji wynika tego, że wrogowie Polski do tego nie dopuścili, i w tym przedsięwzięciu od lat bierze udział PiS.

Zdaniem Stanisław Michalkiewicza PiS i antypolska opozycja od lat w sprawach istotnych postępuje tak samo. Polityk uważa, że filosemityzm polityków prawicowych bierze się ze strachu przed oskarżeniami o antysemityzm, oskarżeniami, które mogą spowodować utratę dochodów.

Komentując nowelizacje ustawy o IPN Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że jest ona szkodliwa bo umożliwia legalne szkalowanie Polski i Polaków w działalności artystycznej i naukowej.

Stanisław Michalkiewicz – PiS oddaje Polskę Żydom

Jan Bodakowski

O opiniach Stanisława Michalkiewicza pisaliśmy w
TYLKO U NAS. Michalkiewicz: „Prezydent i rząd PiS pozwalają wkręcać się w aferę tzw. nazistów dokładnie w momencie, gdy sprawa odzyskiwania pożydowskich majątków w Polsce wchodzi w decydującą fazę”

12 KOMENTARZE

 1. Czyli Michalkiewicz stwierdził, że JKM jest agentem PiSu – bo to w końcu JKM od 20 lat rozbija wszelkie działania jednoczące środowiska KoLib.

 2. Ja bardzo lubię czytać felietony Pana Michalkiewicza, a to ze względu na żelazną logikę, a to znowu na ich kabaretowy charakter. Ale czasami zdarza się Panu Michalkiewiczowi odlot, taki jak w tym przypadku. PiS lawiruje w skomplikowanej współczesnej sytuacji Polski starając się jej nie pogarszać, a jest ona bardzo trudna, co chyba każdy rozumie. Tylko Pan Michalkiewicz zachowuje się jakby nie rozumiał. Żadne zdecydowane, a zwłaszcza głośne działania z naszej strony, nie przyniosą pozytywnych efektów, a jedynie nasilą ataki na nas. Czasami podejrzewam, że Pan Michalkiewicz jest izraelskim agentem i służy jako żywy przykład polskiego antysemityzmu.

 3. @ jacek
  Jeżeli p. St. Michalkiewiczowi zdarza się jakiś odlot, to tylko w sprawach „praSłowiańszczyzny”.
  Jeżeli uważasz, Szanowny jacku”że „Żadne zdecydowane, a zwłaszcza głośne działania z naszej strony, nie przyniosą pozytywnych efektów, (…)” to powinieneś postępować w/g metody „na szipla/szabesgoja”, czyli:
  „Żyd to ludzki pan, da zarobić na czarno, więc będę miał szyneczkę i wódeczkę na Wielkanoc, a na Narodzenie Boże, to już wódy całe morze.
  A jak mi będzie ten Żyd za bardzo dokuczał, to przecież mogę poprosić o pomoc Najświętszą Panienkę Zawsze Dziewicę, aby się za mną wstawiła u swojego Syna, żeby poszedł i poprosił swego Ojca Jehowę o upierdoooo tego Żyda, co mi tak dokucza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here