ROZLICZ Z NAMI SWÓJ 1% PODATKU

Za rok 2015 zebraliśmy tą drogą 70 tys. złotych, które zostaną przekazane w formie honorariów Autorom portalu wolnosc24.pl.

Nie wahaj się, pomóż w rozwoju wolności w Polsce. Najwyższy CZAS walczy o nią już 27 lat!

Jak co roku zamierzamy też przeznaczyć część zgromadzonych środków na organizację konferencji wolnościowej w dniach 8-9 kwietnia 2017, do udziału w której zaprosimy czołowych działaczy nurtu konserwatywno-liberalnego. O szczegółach konferencji poinformujemy w późniejszym terminie.

Dodatkowo planujemy dalej rozwijać nasz profesjonalny portal internetowy wolnosc24.pl, który krzewi idee wolnościowe i stał się przeciwwagą dla przekazu publicystycznego związanego z obecną władzą i lewacką opozycją.

JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ FORMULARZ PIT

Wypełniając zeznanie podatkowe (m.in. PIT-28, PIT-36, PIT- 36L, PIT-37, PIT-38), wskaż jako organizację pożytku publicznego (OPP) „Fundację Najwyższy Czas” (KRS: 0000438043).

JAK WYPEŁNIĆ PIT?
W rubryce „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” należy wpisać:
• numer KRS: 0000438043
• wnioskowaną kwotę, np.: 256,20 zł (tę rubrykę zwykle automatycznie wypełnia program komputerowy wspomagający rozliczanie podatku)

SKORZYSTAJ Z PROGRAMU ON-LINE

Osobom, które zdecydują się na wsparcie naszej fundacji podziękujemy dwiema dowolnie wybranymi e-książkami z naszej księgarni.

Tylko my walczymy o prawdziwą wolność 24 godziny na dobę!