Reklama / Advertisement

No to ruszamy. A właściwie dlaczego ruszamy? Otóż dlatego, że w polskim internecie aż roi się od portali o charakterze lewackim, całkiem nieźle stoją strony PiS-owskie, radę dają nawet portale narodowe, choć są obecnie pod ostrzałem fejsa. I tylko po stronie wolnościowej panuje posucha. Jest oczywiście kilka stron informacyjnych nawiązujących do wolnościowości, ale żadna nie dorównuje konkurencji spod innych barw ideowych. Rok temu postanowiłem to zmienić. W lecie projekt nabrał realnych kształtów i wyznaczyłem, naszą godzinę W. Dziś godzina W wybiła.

Czym będzie wolonosc24? Otóż będzie portalem informacyjnym, zawierającym podstawowy zestaw newsów ze wszystkich dziedzin przygotowanych z perspektywy wolnościowo-konserwatywnej. Oprócz tekstów typowo informacyjny będzie codziennie prezentował długie i poważne teksty publicystyczne i historyczne. Wszystko to będzie okraszone sporą ilością humoru, sportu oraz tzw. ciekawostek, które umilają przeglądanie portali.

To co zobaczą Państwo dzisiaj to oczywiście dopiero namiastka naszego portalu. Myślę, że pełny rozruch osiągniemy w ciągu kilkunastu dni, podczas których będziemy stopniowo uruchamiać wszystkie funkcjonalności oraz dołączać do okrętu flagowego jakim jest wolnosc24 kolejne podportale oraz wersje strony w mediach społecznościowych. Już niebawem odpalimy też blogi – tak więc zapraszam wszystkich blogerów, którzy chcieliby się zacumować u nas do zgłaszania się na adres redakcja@wolnosc24.pl

Internet nie znosi form stałych, więc tak naprawdę to nie wiem, dokąd z naszym portalem dotrzemy i jak będzie on wyglądał za rok czy dwa. Oczywiście w największym stopniu zależy to od Państwa, czyli naszych odbiorców, którzy poprzez swoje decyzje będą wpływać zarówno na dobór informacji, jak i po prostu na nasze wyniki finansowe. Tak więc proszę o aktywność – czytanie, komentowanie i nadsyłanie swoich pomysłów i opinii. To będzie dla nas najcenniejsza nauka.

A teraz w imieniu naszego zupełnie nowego Zespołu, którego członków będę w kolejnych dniach stopniowo przedstawiał, zapraszam do lektury.

Reklama / Advertisement