Najnowsza książka Stanisława Michalkiewicza „Gierkizm czyli dobra zmiana”. Polecamy!

W naszym sklepie jest już do nabycia najnowsza książka znakomitego publicysty Stanisława Michalkiewicza pt.: „Gierkizm czyli dobra zmiana”.

Ze wstępu Autora: Autoryzowany przez obecny układ rządowy program rozdawnictwa publicznych pieniędzy za cenę zadłużania przyszłych pokoleń Polaków, jest obliczony – jeśli podjąć próbę jakiejś racjonalizacji tego idiotyzmu – na zaskarbienie sobie nostalgicznych wspomnień na wzór nostalgii za Edwardem Gierkiem, a więc na budowanie sobie pomnika trwalszego od spiżu. Przyszłe pokolenia Polaków będą z tego powodu jęczały w a babilońskiej niewoli lichwiarskiej międzynarodówki – ale pan Prezes schroni się już przed wszelką krytyką w grobie. To oczywiście jest przypuszczenie uprzejme, bo uznanie, że forsowany przez pretorianów pana Kaczyńskiego: panią Szydło i pana Morawieckiego program rozdawnictwa, nie jest obliczony na żaden efekt, byłoby już bardzo niegrzeczne.

Czytaj też: Michalkiewicz: papież Franciszek wygaduje głupstwa

Zapraszamy także na spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem i innymi znanymi autorami m.in. Januszem Korwin-Mikkem, Tomaszem Sommerem i Jackiem Bartosiakiem na Targach Książki Historycznej, które odbędą się w dniach 24-27 listopada w Warszawie (Arkady Kubickiego, Zamek Królewski). Szczegółowy plan na grafice poniżej. Zapraszamy!

targiksiazkihist

Reklama / Advertisement