Znalazł się truposz in spe spod Sejmu. To lewacki działacz Wojciech Diduszko

Filmik z mężczyzną kładącym się na ulicy, by udawać ofiarę, obiegł sieć. Internauci zachodzili w głowę, kim jest mężczyzna z nagrania, który zaraz po odegraniu roli wstaje z ziemi i dzwoni. TVP przedstawia nowe informacje.

Na nagraniu widzimy, jak jedna z kobiet rzuca świecę dymną, co powoduje chwilowe ograniczenie widoczności. Mężczyzna w tym momencie wbiega na ulicę i kładzie się na ziemi, udając poszkodowanego. Telewizje informacyjne puszczają nagranie. Koniec ujęcia. Następnie wstaje i wykonuje telefon.

Oto jak Wojciech Diduszko padł co wykorzystała Platforma: PO w nowym spocie wykorzystuje kadry z rzekomą ofiarą brutalności Policji

– Według naszych informacji tym mężczyzną jest Wojciech Diduszko – filmoznawca, prywatnie mąż dziennikarki i animatorki kultury związanej z „Krytyką Polityczną”, Agaty Diduszko-Zyglewskiej – podała TVP.

Wkrótce po tym pojawiło się fałszywe info na wikipedii o zasługach Diduszki w walkę o demokrację, ale szybko zostało usunięte.

AKTUALIZACJA: Diduszko wciska ciemnotę, że nie udawał poszkodowanego. Zobacz jego tłumaczenia, zobacz film i sam oceń [VIDEO]

9 KOMENTARZE

  1. Ta jego żydowinka – Agata Diduszko-Zyglewska to też niezła dziunia.
    Tylko mordowanie dzieci jej w tym pustym żydowskim łbie świta – patrz pod adresem: ekspertki.org/ekspertki/agata-diduszko-zyglewska/

  2. powiem krótko Wojciech Diduszko powinien zapłacic kare pieniężną bardzo wysoką żeby mu się odechciało scen filmowych na bzdurzenie ludzi niesłusznie!!!!!!!

  3. On się teraz tłumaczy, że to TVP zrobiło z niego „udawacza”. Przecież to inne media telewizyjne i spot PO „nakręciły” sprawę, pokazując jaka wojna jest na ulicach wawy i jak cierpią protestujący/. Później TVP i media prawicowe obaliły tezę ataku na demonstrujących, publikując ten filmik w całości. Typowo lewackie zagrywki , tzw. „odwracanie kota ogonem”.

  4. Żydokomuna w brudnej postaci. Takie samo ścierwo jak jego żoneczka – zwolenniczka mordowania dzieci – Agata Diduszko-Zyglewskiej.

  5. Pewnie dostanie medal od lidera KOD za walkę w obronie demokracji , mam nadzieje że będzie wykonany z ziemniaka i zgnije razem z tym ugrupowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here