O tym jak piękna pani leśnik brzydkiego politykiera zaorała. Młody Cimoszewicz chciał bronić żubrów i zobaczył jak to robił jego tatuś [FOTO]

Włodzimierz Cimoszewicz i król Hiszpanii Juan Carlos przy świeżo zastrzelonym żubrze.
Reklama / Advertisement

Na Twitterze wywiązała się dyskusja w sprawie ochrony i odstrzałów żubrów. Dziennikarka Polsatu Agnieszka Gozdyra udostępniła zdjęcie mysliwego pozującego z zastrzelonym żubrem i podpisała, że to „skrajnie obrzydliwe”.

gozdyra1

Kilka godzin później w dyskusję włączył się poseł Platformy Obywatelskiej Tomasz Cimoszewicz. Tak, ten Tomasz Cimoszewicz, który swoją polityczna karierę zawdzięcza tylko temu, że jest synem SLDowskiego, postkomunistycznego działacza Włodzimierza Cimoszewicza. Pan poseł Tomasz oburzył się na komercyjne polowania i napisał takie oto zdania:

cimoszewicz1

Cimoszewiczowi odpowiedziała pani rzecznik Lasów Państwowych Anna Malinowska, zamieszczając zdjęcie jego ojca, Włodzimierza Cimoszewicza, z królem Hiszpanii przy świeżo ubitym żubrze.

cimoszewicz2

Cimoszewicz musiał się zagotować bo próbował nieporadnie się tłumaczyć: że to nie to samo co odstrzał, bo to przyjęcie gościa a pani rzecznik nie rozumie itp.

cimoszewicz3

Na niewiele to się zdało – strzelanie do żubra to strzelanie do żubra bez względu na to czy za pieniądze podatnika czy za prywatne a poseł Cimoszewicz jakoś wtedy nie protestował. Pani rzecznik jednym wpisem odstrzeliła młodego brykającego koziołka Cimoszewicza.

Gratulujemy! Niech pani powiesi sobie jego tweety w ramce nad kominkiem 😉

Rzecznik Lasów Państwowych Anna Malinowska foto: twitter.com
Rzecznik Lasów Państwowych Anna Malinowska foto: twitter.com
Reklama / Advertisement