Obama wywozi rzeczy z Białego Domu. To już ostatnie dni czarnoskórego prezydenta. Czy zawinie coś jak Clintonowie?

Reklama / Advertisement

W pobliżu Białego Domu w Waszyngtonie zauważono ciężarówkę od przeprowadzek. Nieomylny to znak, że Barack Obama kończy pakowanie i już niedługo w siedzibie amerykańskich prezydentów nie będzie śladu po najbardziej lewackim przywódcy światowego supermocarstwa.

Burzę w internecie wywołała dziennikarka CNN Michelle Kosinski, która na Twitterze zastanawiała się, czy demokrata Obama pójdzie śladem swego poprzednika Billa Clintona i wywiezie z Białego Domu także to co do niego nie należy, czy jednak da sobie spokój z drobnymi kradzieżami. Clintonowie przywłaszczyli sobie sporo mebli, sztućców i obrusów. Tłumaczyli później, że to przez pomyłkę. Kosinski szybko wiadomość usunęła pozostawiając jedynie informację o przyjeździe ciężarówki.

Ekipa Clintonów ponadto opuszczając Biały Dom zostawiła po sobie powyrywane telefony oraz antybushowskie napisy na ścianach.

How many items will this outgoing Democrat will steal from the White House? eg like the Clintons did.

(Ile fantów odchodzący demokrata ukradnie z Białego Domu jak zrobili to Clintonowie?)

– He already stole what was left of our national integrity.

(Wystarczy, że okradł nas z narodowej spójności.)

Prezydent-elekt Donald Trump przejmie Biały Dom 20 stycznia. Zapowiedział też, że cała rodzina Trumpów zamieszka tam dopiero po tym, jak najmłodszy syn prezydenta skończy rozpoczęty rok szkolny.

Reklama / Advertisement