Macice, cipki, przemoc. Wściekłe w Waszyngtonie. Zwyzywały Trumpa od… Hitlera i kazirodcy

Reklama / Advertisement

Setki tysięcy feministek zjechały do Waszyngtonu, gdzie w centrum miasta maszerowały przeciwko nowemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Nie jest jasne o co im dokładnie chodziło, w każdym razie zaprezentowały typowe feministyczne chamstwo znane także z występów w Polsce.
Demonstracja przygotowywana była od tygodni, przy użyciu internetu i mediów społecznościowych przez koalicję lewackich ugrupowań i organizacji. Oprócz marszu wygłoszono „przemówienia”.

Hitler i kazirodca

– „Czuję dziś Hitlera, tylko muszkę zastąpił tupecik” – krzyczała aktorka Ashley Judd, cytując ponoć 19-letnią poetkę, która specjalnie na marsz stworzyła wiersz o tym, że nowy prezydent przypomina jej szefa narodowosocjalistycznej III Rzeszy. Następnie zasugerowała, że Trump jest kazirodcą i „ma mokre sny na temat swojej córki Ivanki, którą sam stworzył ze swoich genów”.
– Donald Trump ssie ch… – „zaśpiewała” następnie z wdziękiem piosenkarka Madonna.
Wystąpili także inni celebryci, w tym America Ferrera, Scarlett Johnasson, Michael Moore i Alicia Keys. Wzywali do aktywizmu i przeciwstawiania się Trumpowi, który ma dokonać „zamachu na prawa reprodukcyjne” – zapewne chodzi o istniejącą ciągle w Stanach Zjednoczonych możliwość nieograniczonego mordowania dzieci nienarodzonych.

Aborcja jest ich bogiem

Uczestniczki imprezy wdziały „różowe kapelusz na cipki” mające ponoć chronić je przed Trumpem i prześcigały się w obscenicznych hasłach. Nawoływały też do użycia przemocy, w przypadku gdyby Trump „odważył się” ograniczyć możliwość mordowania nienarodzonych.
Donald Trump nie wypowiedział się jak dotąd jednoznacznie czy ma zamiar zmienić wynikający z decyzji amerykańskiego Sądu Najwyższego z 1970 r. obecny stan prawny. Będzie miał taką możliwość, bo mianuje sędziów SN, którzy stworzą w nim konserwatywną większość.

Demonstracja wściekłych to kolejny objaw frustracji lewactwa po przegranych wyborach w USA oraz braku zrozumienia przez te środowiska, że ich „reformy” narzucone społeczeństwu mogą i powinny zostać cofnięte.

Reklama / Advertisement