Napadli na dom i zgwałcili kobietę. Wszystko transmitowali na żywo na Facebooku. Imigranci w Szwecji czują się bezkarni

Reklama / Advertisement

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych w szwedzkim mieście Uppsala po tym jak przez wiele godzin gwałcili kobietę w jej domu. Wszystko transmitowali na żywo w internecie.

Szwedzki dziennik Aftonbladet donosi, że w niedziele rano doszło do napaści i zbiorowego gwałtu na 30-letniej kobiecie. Imigranci napadli na kobietę a wszystko transmitowali na żywo w internecie. Byli uzbrojeni – na nagraniu widać jak wymachują do kamery pistoletami. Policję zaalarmowała 21-letnia Josefine Lundgren, która w niedzielny poranek obserwowała całe zajście na zamkniętej grupie facebookowej.

Mężczyźni zerwali z kobiety ubranie i kolejno kładli się na niej. „Zostałaś zgwałcona” – mówili do niej wyraźnie rozbawieni. Jednak pod koniec swojej wielogodzinnej transmisji zaczęli zmieniać zdanie i kazali półprzytomnej kobiecie mówić do kamery, że nie została zgwałcona. Nagle na nagraniu pojawia się Policja, która aresztowała mężczyzn. Zgwałconą kobietę odwieziono do szpitala.

Zobacz też: Niemcy rozbrajają imigracyjną minę. Powoli i nieudolnie…

Marcus Svensson z policji w Uppsali potwierdził w niedzielę po południu, że ​​otrzymał kopię transmisji. Zgłosiła się także duża liczba świadków, którzy początkowo myśleli, że to jakiś głupi żart i inscenizacja.

Nieoficjalnie zatrzymani mężczyźni to pochodzący z krajów arabskich imigranci w wieku 19, 21 i 25 lat.

Źródło: thelocal.se, aftonbladet.se, expressen.se

Reklama / Advertisement