Sommer: Wolnosc24 idzie jak burza! Prosimy o wsparcie!

Dwa miliony odsłon w samym styczniu, ponad milion dwieście tysięcy unikalnych użytkowników w ciągu trzech miesięcy od startu – taką oglądalność udało się nam uzyskać zadziwiająco szybko i sprawnie.

Ale to dopiero początek. W najbliższym czasie rozpoczniemy organizowanie telewizji internetowej – wolnosc24.tv, która stanie się częścią naszego portalu. Po cichu myślimy oczywiście o programie całodobowym, a nawet wyjściu z internetu. Cóż, jak mawiał klasyk the sky is not the limit…

Oczywiście przydarzają nam się drobne potknięcia. Jednym z nich jest błąd administracyjny, w wyniku którego Fundacji Najwyższy Czas zawieszono chwilowo status OPP umożliwiający nam korzystanie, oczywiście dzięki wsparciu Państwa, z 1 proc. podatkowych pieniędzy. Na szczęście od razu z pomocą pospieszyła nam zaprzyjaźniona Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (KRS: 0000278610), która też posiada status OPP i to za jej pośrednictwem mogą Państwo wpłacać pieniądze by wesprzeć wypłaty dla autorów naszego portalu oraz organizację dorocznej konferencji wolnościowej, która w tym roku odbędzie się 8-9 kwietnia w Warszawie i zgromadzi śmietankę polskich wolnościowców.

O szczegółach tej imprezy, która tym razem będzie trwała bite dwa dni poinformują wkrótce. Tak więc w naszych ogłoszeniach pojawiła się nowa organizacja OPP (NUMER KRS: 0000278610). Wszystkich, którzy już zdążyli wpisać numer Fundacji Najwyższy Czas prosimy o jego zmianę i przepraszamy za zamieszanie. Niestety nikt Fundacji nie poinformował, że jest jakiś problem, tylko po prostu została ona czasowo zdjęta z listy uprawnionych.

Natomiast nadal poprzez Fundację Najwyższego Czasu można nas wspierać drobnymi wpłatami. Te wpłaty są dla nas bardzo ważne zarówno fizycznie jak i psychologicznie – są dowodem, że jesteśmy potrzebni, spotykamy się z Państwa uznaniem. W styczniu dostaliśmy tą drogą prawie 3 tys. zł. Oczywiście prosimy o więcej. Od lutego codzienne wpłaty będą wykazywane w specjalnej rubryce na naszej stronie. Jak nas najłatwiej wspierać? Wystarczy kliknąć tutaj – a w nim jest przestawiona szybka i łatwa ścieżka.

Ciągle szukamy też autorów, którzy chcieliby sprawdzić się u nas w systemie pracy zmianowej. Rozpoczynamy też w końcu otwieranie przestrzeni dla blogerów, którzy chcieliby zaprezentować na portalu wolnosc24.pl swoje przemyślenia. Potencjalnych dziennikarzy i blogerów proszę o kontakt na adres redakcja@nczas.com.pl. Dziękuję wszystkim za te miliony wizyt i zapraszam do odwiedzania portalu wolnosc24.pl – oczywiście 24 godziny na dobę.

Redaktor naczelny wolnosc24.pl Tomasz Sommer

KONTO FUNDACJI NAJWYŻSZY CZAS!
04 1910 1048 2256 3634 1684 0001 (z dopiskiem „na portal”)
1 PROC.
Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego,
KRS 0000278610

11 KOMENTARZE

 1. Oby tak dalej!

  Nie mam pojęcia czy jest to możliwe, nie mniej jednak gdyby dało się stworzyć ułatwienia dla osób, które płacą używając kont zagranicznych, byłoby super.

 2. Generalnie ciesze sie z waszego sukcesu, choc czasem bardziej czuje tu duch spinek nacjololo niżeli wolnościowości czy konserwatyzmu.

 3. Ciekawi mnie, jak Wolnosc24 wypada na tle innych portali opinii na rynku polskim?

  Jest jakiś ranking? Albo da się go jakoś zrobić? Byłoby to ciekawe, bo skoro „idziemy, jak burza”, to taki obiektywny ranking byłby czymś pozytywnym i motywującym.

  I druga kwestia: czy Wolnosc24 zacznie realizować jakąś MISJĘ, WIZJĘ, STRATEGIĘ jako portal OPINII oraz ANIMACJI DZIAŁAŃ, czy też będzie nadal dryfować w kierunku portalu newsowego?

  PSZAKREW, JA SZE MARTWIĘ tym portalem!

 4. Niestety za duzo tutaj lolkontentu w postaci popierania „repolonizacji” (czyt. „nacjonalizacji”) przemyslu, propsowania ekologicznych bzdur Franciszka albo nazywania ludzi chodzacych z nozami per „nienormalni”. No coz, redakcja powinna troche przeczyscic szeregi i pozbyc sie paru kretow to wtedy bedzie znacznie lepiej.

 5. Pozdrowienia. I trzeba walczyć szczególnie o TV – bo obecne społeczeństwo jest „obrazkowe”. Jak słucham w TV „specjalistów” jednej czy drugiej strony to nuż się w kieszeni otwiera !. Ale ludzie którzy na okrągło tego słuchają – zaczynają w to wierzyć, a jeśli nie wierzyć to przynajmniej nie widzą innej drogi, innego rozwiązania. Gdy usłyszą w końcu inną prawdę a nie obcięte fragmenty wypowiedzi wyjęte do tego z kontekstu może zaczną coś rozumieć. Czego Wam i Sobie życzę.

 6. W październiku zamówiłem e-wydanie jednego z numerów N-czas-u. Zamówienie opłaciłem natychmiast. Do dzisiaj nie dostałem pdf-a z wydaniem. Do tego brak kontaktu mailowego z redakcją. Czy tak wygląda wolność?

  • Mylisz się. To pokazuje, że pieniądze zainwestowane przez darczyńców w ten portal przynoszą bardzo dobre efekty. Wolałbyś wspierać nieudaczników?

 7. Gratuluję.
  Proponuję, żeby każda WPŁATA na Państwa konto umożliwiała PREZENTACJĘ do 25 znaków na Państwa stronie. Wtedy, pod wpłatami, każdy mógłby na chwilę zamieścić swoje hasło/slogan/reklamę/itp.
  Tą drogą można zachęcić większą liczbę wpłacających.
  Takie „wykup chwilowe miejsce na stronie” dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here