Sommer: Wolnosc24 idzie jak burza! Prosimy o wsparcie!

Reklama / Advertisement

Dwa miliony odsłon w samym styczniu, ponad milion dwieście tysięcy unikalnych użytkowników w ciągu trzech miesięcy od startu – taką oglądalność udało się nam uzyskać zadziwiająco szybko i sprawnie.

Ale to dopiero początek. W najbliższym czasie rozpoczniemy organizowanie telewizji internetowej – wolnosc24.tv, która stanie się częścią naszego portalu. Po cichu myślimy oczywiście o programie całodobowym, a nawet wyjściu z internetu. Cóż, jak mawiał klasyk the sky is not the limit…

Oczywiście przydarzają nam się drobne potknięcia. Jednym z nich jest błąd administracyjny, w wyniku którego Fundacji Najwyższy Czas zawieszono chwilowo status OPP umożliwiający nam korzystanie, oczywiście dzięki wsparciu Państwa, z 1 proc. podatkowych pieniędzy. Na szczęście od razu z pomocą pospieszyła nam zaprzyjaźniona Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (KRS: 0000278610), która też posiada status OPP i to za jej pośrednictwem mogą Państwo wpłacać pieniądze by wesprzeć wypłaty dla autorów naszego portalu oraz organizację dorocznej konferencji wolnościowej, która w tym roku odbędzie się 8-9 kwietnia w Warszawie i zgromadzi śmietankę polskich wolnościowców.

O szczegółach tej imprezy, która tym razem będzie trwała bite dwa dni poinformują wkrótce. Tak więc w naszych ogłoszeniach pojawiła się nowa organizacja OPP (NUMER KRS: 0000278610). Wszystkich, którzy już zdążyli wpisać numer Fundacji Najwyższy Czas prosimy o jego zmianę i przepraszamy za zamieszanie. Niestety nikt Fundacji nie poinformował, że jest jakiś problem, tylko po prostu została ona czasowo zdjęta z listy uprawnionych.

Natomiast nadal poprzez Fundację Najwyższego Czasu można nas wspierać drobnymi wpłatami. Te wpłaty są dla nas bardzo ważne zarówno fizycznie jak i psychologicznie – są dowodem, że jesteśmy potrzebni, spotykamy się z Państwa uznaniem. W styczniu dostaliśmy tą drogą prawie 3 tys. zł. Oczywiście prosimy o więcej. Od lutego codzienne wpłaty będą wykazywane w specjalnej rubryce na naszej stronie. Jak nas najłatwiej wspierać? Wystarczy kliknąć tutaj – a w nim jest przestawiona szybka i łatwa ścieżka.

Ciągle szukamy też autorów, którzy chcieliby sprawdzić się u nas w systemie pracy zmianowej. Rozpoczynamy też w końcu otwieranie przestrzeni dla blogerów, którzy chcieliby zaprezentować na portalu wolnosc24.pl swoje przemyślenia. Potencjalnych dziennikarzy i blogerów proszę o kontakt na adres redakcja@nczas.com.pl. Dziękuję wszystkim za te miliony wizyt i zapraszam do odwiedzania portalu wolnosc24.pl – oczywiście 24 godziny na dobę.

Redaktor naczelny wolnosc24.pl Tomasz Sommer

KONTO FUNDACJI NAJWYŻSZY CZAS!
04 1910 1048 2256 3634 1684 0001 (z dopiskiem „na portal”)
1 PROC.
Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego,
KRS 0000278610

Reklama / Advertisement