Nauczycielka islamu radzi mężczyznom. „Masz problem z pożądliwością? Kup sobie chrześcijańską niewolnicę”

źródło: parhlo.com
Reklama / Advertisement

Salwa el-Matayri, która naucza w Kuwejcie prawa kanonicznego, radzi mężczyznom, aby dla rozładowania napięcia seksualnego kupowali sobie chrześcijańskie niewolnice. Wtedy nie będzie to zdradą żony ani grzechem.

Nauczycielka swoją interpretację opiera na historii mężczyzny, któremu pomogła w przeszłości. Miał problem z pożądliwością do innych kobiet, a był żonaty. Żeby mu pomóc el-Matayri  udała się do Mekki. Tam mufti przekazali jej, że zgodnie z prawem szariatu dopuszcza się kontakty seksualne z niewiernymi niewolnicami, mogą to być np. chrześcijanki.

Żeby zdobyć niewolnice, kraj muzułmański musi napaść inne państwo i wziąć kobiety w niewolę. Wtedy swobodnie może nimi handlować, stają się one własnością. Podczas dokonywania takiej transakcji  kobiety mogą być do połowy rozebrane. W islamie co prawda panie muszą być całkowicie okryte ubraniem, ale nie dotyczy to niewolnic.

Zobacz też: Niemiecki rząd chce wprowadzić elektroniczne kajdanki dla islamistów. Jutro może zaproponują elektryczne ogrodzenia wokół miejsc koncentracji

Matayri wskazała na Czeczenię jako kraj, w którym mogłaby być możliwość łatwego nabycia niewolnic seksualnych. Kuwejtczycy mają jednak problem. Ich prawo zabrania posiadania niewolników, nad czym mocno ubolewa nauczycielka.

Źródło: fronda.pl

Reklama / Advertisement