Billboard „Death Camps Were Nazi German” dzisiaj w Cambridge. Zobacz zdjęcia [FOTO]

źródło: facebook
Reklama / Advertisement

Billboard „Death Camps Were Nazi German” wraz ze swoimi organizatorami zdobył dzisiaj kolejne miasto. Po Londynie przyszedł czas na Cambridge. Wcześniej plakat edukacyjny przejechał przez Niemcy. 

Wczoraj organizatorzy byli w Londynie,  billboard stanął pod ambasadą Polski i siedzibą BBC.  Akcja #GermanDeathCamps przynosi rezultaty. BBC zmienia treść artykułu po interwencji polskiej ambasady. To co działo się wczoraj w stolicy Anglii możesz zobaczyć tutaj: German Death Camps już w Londynie. Wspaniałe przyjęcie, mnóstwo Polaków. Stali pod BBC i biurem ZDF [VIDEO]

Akcja jest odpowiedzią na coraz częściej pojawiające się w europejskich i światowych mediach zwroty „polskie obozy koncentracyjne/zagłady”. Zjawisko nasiliło się szczególnie mocno z początkiem tego roku. Zaczęło się od fatalnego zachowania niemieckiej telewizji publicznej ZDF. Trwa internetowa akcja „Niemieckie Obozy Śmierci”. Powodem jest zachowanie telewizji ZDF. Wrzucajcie te obrazki na strony niemieckich mediów [GALERIA MEMÓW] Później incydenty pojawiały się w innych niemieckich, brytyjskich czy włoskich mediach. Za każdym razem internauci i ambasady RP reagowały. Przedsięwzięcie z billboardem „Death Camps Were Nazi German” jest szczególne, biorąc pod uwagę zaangażowanie, pomysłowość, upór czy koszty.

 

źródło: facebook
źródło: facebook
źródło: facebook
źródło: facebook
źródło: facebook
źródło: facebook
źródło: facebook
źródło: facebook
Reklama / Advertisement