Nie stać go było na hotele. Kupił starego dostawczaka i zbudował domek Hobbita na kółkach [VIDEO]

Hobbit Van. Foto: yt.com

Znany kanadyjski kajakarz górski, Ben Hayward, prowadzi, jak większość sportowców, wyjazdowy tryb życia. Spędza mnóstwo czasu na treningach i zawodach na całym świecie. Kajakarstwo górskie nie jest jednak bardzo dochodowym sportem. Bena nie było stać na wynajmowanie hoteli czy domów wszędzie tam gdzie przebywał. Skrzyknął wiec przyjaciół i wspólnie zbudowali domek na kółkach w stylu tolkienowskiego Hobbita.

Ben i jego Hobbit Van.
Ben i jego Hobbit Van.

Samochód jest wyposażony we wszystko co potrzebne do życia – kuchnię, sypialnię, toaletkę, własne zasilanie. A, co najważniejsze, swoim stylem i detalami wyróżnia się zdecydowanie na tle wszystkich innych domków na kółkach. Chociaż domek ma niecałe 7 m2 powierzchni to daje Benowi wszystko co najważniejsze – własny kawałek łóżka, podłogi i kuchni.

Wnętrze Hobbit Vana.
Wnętrze Hobbit Vana.

Ben zaoszczędził na hotelach i wynajmowaniu samochodów. Może jeździć i trenować w całej Europie bez oglądania się na koszty. Co ważne zawsze śpi w swoim łóżku i jest u siebie w domu gdziekolwiek się nie uda a to daje mu komfort psychiczny i regeneracyjny odpoczynek, bardzo ważny dla wszystkich sportowców. Efekty jego pracy są widoczne – Ben jest 47-krotnym złotym medalistą mistrzostw Kanady. Teraz intensywnie przygotowuje się do igrzysk olimpijskich w Tokio. Życzymy sukcesów!

Zobacz jak Ben budował swojego Hobbit Vana.

Reklama / Advertisement

4 KOMENTARZE

  1. pewien biedny narciarz nie mial kasy na wyjazd na olimpiade wiec po prostu przyjechal na nartach (ladny kawal)
    dzis to konkurencja olimpijska na jego czesc wlasnie.

  2. ludzie są przereklamowani i ich towarzystwo również…..rodzina to czasem meczarnia a do intelektualnych uniesień wystarcza własny mózg 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here