Wolniewicz: Liczbę Żydów w Polsce się zaniża bo to pasuje im do tzw. polskiego antysemityzmu. Celem jest zastąpienie III Rzeszy Polską. A Żydzi roszczą sobie immunitet specjalny [VIDEO]

Prof. Bogusław Wolniewicz. Głos Racjonalny. Foto: yt.com

Profesor Bogusław Wolniewicz w najnowszym odcinku Głosu Racjonalnego poruszył kwestię liczebności Żydów w Polsce oraz czemu i komu ona służy.

Profesor Wolniewicz przypomniał, że kilka lat temu oszacował liczbę Żydów w Polsce na około 50 tysięcy. Swoje wyliczenia oparł na zdaniu ówczesnego rabina Warszawy i Łodzi Michaela Schudricha. Na pytanie ilu jest obecnie w Polsce praktykujących wyznawców judaizmu rabin odpowiedział: Powiedziałbym, że jest około 20 tys. rodzin, w których przynajmniej jeden rodzic jest pochodzenia żydowskiego.

„Zatem ostrożnie licząc średnio 2,5 osoby na rodzinę oznaczało by to mniejszość 50 tysięczna. 50 tys. czyli 1,5 promila ludności kraju” – powiedział Wolniewicz.

Wolniewicza bardzo dziwiło dlaczego co chwila podaje się rożne liczby liczebności Żydów w Polsce: 4 tys., 5 tys., 8 tys. a czasem maksymalnie 20 tys. Dlaczego to jest takie trudne do ustalenia? Zdaniem profesora liczebność Żydów w Polsce stale się zaniża. Dlaczego?

„Niska liczba pasuje do obrazu polskiego antysemityzmu. Z upodobaniem się powtarza, że to jest osobliwość Polski, że to jest antysemityzm bez Żydów, że nawet już Żydów nie ma a oni są dalej antysemitami. Żeby był to antysemityzm bez Żydów to musi tych Żydów nie być – to jasne. Musi być ich znikoma ilość i to jest pierwszy powód zaniżania liczby Żydów w Polsce” – powiedział Wolniewicz.

„Drugi powód: ta mała liczba pasuje też do antypolskiej nagonki jaką się prowadzi wokół wydarzeń z marca 1968 roku, jako wypędzenia Żydów z Polski. I nawet się tak mówi, że to było ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej w Polsce, nawiązując do niemieckiego określenia Endlösung (Endlösung der Judenfrage – ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej – red.). To ma wyrobić skojarzenie, że Polacy to następcy III Rzeszy. Skoro Żydów ostatecznie wypędzono to tych niedobitków może być tylko mała garstka a 50 tys. to już może być za dużo niedobitków żeby im pasować” – podsumowuje profesor.

„Państwo sobie nie zdają sprawy jaka idzie na świecie przeciwko nam propaganda. U nas to jest ściszane. Od 20 lat na wielka skalę i pełny regulator idzie operacja propagandowa podstawiania Polski za Niemcy jako winowajców wielkiej zagłady Żydów europejskich. Przykłady tej propagandy to m.in. uporczywe powtarzanie formuły polskie obozy śmierci. (…) Drugi przykład to wycieczki młodzieży izraelskiej do Polski, kierowane z nastawieniem, że Polska to ziemia przeklęta” – mówi Wolniewicz.
Czytaj dalej i zobacz [VIDEO] ->

12 KOMENTARZE

 1. Pierdzielenie. Dlaczego liczebność Żydów w Polsce stale się zaniża? Bo to widocznie wstyd być żydem.
  A chciałby być ktoś żydem? Czy chociaż jeden chrześcijanin chciałby być ktoś żydem?
  Ja na pewno nie!

  • W momencie, gdy Pan się stał chrześcijaninem, jeżeli Pan nim jest, przestał Pan być Polakiem? Chyba nie.
   —-
   Nie wiem kiedy pan został chrześcijaninem, według sprawozdań w Nowym Testamencie człowiek staje się „chrześcijaninem” w momencie uwierzenia w ewangelię, w dobrą nowinę, że może stać usprawiedliwiony przed Bogiem Ojcem, jeżeli przyjmie we wierze, że Jezus z Nazaretu, zwany Chrystusem (od greckigo) czyli Mesjaszem (od hebrajskiego), umarł na krzyżu za jego grzechy. To daje mu usprawiedliwienie w sensie sądowym.
   Pierwsi chrześcijanie byli … Żydami i po przyjęciu ewangelii nadal pozostali Żydami z punktu widzenia narodowości. Nowy Testament mówi o takich ludziach, Żydach i nie-Żydach, co przyjeli ewangelię, jako „święci” czy też „wierzący”. Tylko trzy razy jest używane słowo ” christanos”/chrześcijanin w sensie neutralno/lekko negatywnym, lekceważącym, w stosunku do nie-Żydów w Antichi. Święty Paweł mówi o sobie w swoich listach jako o Żydzie, po nawróceniu, bo nim do końca swego życia pozostał. Więc przyjmując ewangelię Żyd nie traci swojej narodowości, ale staje się „świętym” czy też „wierzącym”, i to samo dotyczy wszystkich innych narodowości. Jestem świadomy, że współcześnie określenie ” chrześcijanin”jest szersze, i stosowane także przez jednoznaczne sekty odrzucające Trójcę, jak na przykład Mormoni.

   W Kościele Rzymsko-Katolickim doszło z czasem do innej definicji „święty”, więc jego określenie nowo-testamentowe jest dzisiaj w kręgu osób wierzących raczej nie stosowane jak ono było używane w czasie spisywania Pisma Świętego (czy to Katolików, czy Ortodoksyjnych, czy Protestantów/biblijnych chrześcijan).

   Cóż, dzisieszy problem z Żydami to konsekwencja … odrzucenia przez nich swojego Mesjasza, włącznie ze strasznie bluźnierczymi wypowiedziami w Talmudzie odnośnie Pana Jezusa czy też Marii, i oczywistą absurdalną herzją, że są wyższą rasą. I chyba będzie coraz gorzej, aż do drugiego przyjścia Chrystusa. A do tego czasu godziwie bronić się przed i przekrętami i draństwami z ich strony, głosić ewangelię Żydom i nie-Żydom.

   Największą formą antysemityzmu jest zabranianie czy też powstrzymywanie się od głoszenia ewangelii Żydom!

  • Ale na chwilę przymijmy, że Pan chciałby jednak zostać Żydem. I co? Nie ma Pan najmniejszych szans, tak jak Pan nie może się stać Niemcem czy Francuzem, z punktu widzenia narodowości nie obywatelstwa, jeżeli Pan się urodził Polakiem.
   —-
   Wprawdzie współczesny judaizm bredzi o konwersji na Żyda, ale Żydem jest tylko ten, z punktu widzenia Boga, na podstawie Pisma Świętego, kto pochdzi od Abrachama, Izaaka i Jakuba. A więc jasne pochodzenie krwii, i biblijnie patrząc po lini ojcowskiej, nawet jeżeli dzisiaj rabini co innego według samoustanowionych tradycji bredzą (pochdzenie po lini matki).
   Taka Rut, Moabitka, jest nadal nazywana Moabitką przez cały czas w księdze Rut, bez względu na konwresję czy też się wżenianie się.

   W Nowym Testamencie nie-Żydzi, którzy przyjeli biblijny judaizm (a zatem nie faryzejski) są systematycznie nazywani prozelitami a nie Żydami. Po przjęciu ewangelii stawali się nie-żydowskimi „wierzącymi” a nie Żydami.
   —-
   Ja wiem, przez ochydne przekręty wręcz mordowanie na wielką skalę (bolszewicki holokaust na Rosjanach, powojenna Polska) rzeczywiście chce się powiedzieć kto chce byc Żydem?
   W Starym Testamencie Bóg mówi o Swoim narodzie wybranym, tak, tak Izrael, aż nie chce się wierzyć, że zbeszczeszczą Jego imię wśród narodów, i dlatego spadnie sąd straszny na nich za to, przed drugim przyjścijem Mesjasza. Cóż my Polacy mamy ten nichlubny „przywilej” bycia ciemiężeni przez tych bezbożników w szczególnie dużym zakresie (najgorsi to właśnie żydokomuna!). Casami można naprawdę poważnie zwątpić, jak się widzi te przekręty na tak ogromną skalę!

 2. Sprawa tzw. „WYCIECZEK” izraelskich do Polski (jeżeli te przyjazdy nazywamy „wycieczkami”, to w takim razie Wehrmacht to było Reisebüro) jest BARDZO WAŻNA !!! Otóż są to tak naprawdę SEANSE NIENAWIŚCI do Polaków i wszystkiego co polskie. Ta młodzież chodzi ZAWSZE w obstawie dwóch ochroniarzy (jeden z przodu, jeden z tyłu), którzy są w ciągłym kontakcie z jakąś bazą, gdyż słyszałem, jak rozmawiają przez mikrofalówki służb specjalnych. Są też z pewnością uzbrojeni, co też jest skandalem.

  Ale to nie tylko młodzież z Izraela jest poddawana takim seansom nienawiści !!! Wycieczki z innych krajów Europy Zachodniej mają DOKŁADNIE TAKĄ SAMĄ AGENDĘ !!! Widziałem ofertę biura podróży organizującego wyjazdy uczniów liceów z Europy Zachodniej. Wyglądało to tak, że wycieczka szła z Rynku Głównego, przechodziła OBOK (!!!) Wawelu (bez nawet zatrzymania się tam !) prosto na Kazimierz i było zwiedzanie synagogi, Domu Kultury Żydowskiej, placu Bohaterów Getta, Fabryki Schindlera itp. Oczywiście jeden dzień był poświęcony na obóz Auschwitz-Birkenau (który zbiegiem okoliczności nie był akurat czasowo nieczynny). Tym ludziom Polska musi się jawić jako coś tysiąckrotnie gorszego,m niż poczciwa III Rzesza.

  Do tego dodajmy FAKTY o tym, jak się młodzież z Izraela zachowuje w krakowskich hotelach (wysmarowane odchodami po sufit ściany w pokojach to standard), są chamscy, wulgarni, bezczelni, wrzeszczą jak małpy i traktują personel jak jakichś niewolników lub służących. Oczywiście hotele dostają od tej hołoty sporą kasę za zniszczenia, bo inaczej by ich po prostu nie przyjmowali, ale uważam, ze nie można tego sprowadzać do kwestii kosztów.

  Tu chodzi o HONOR !!!

  Uważam, że TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE i trzeba się zorganizować do OSTRYCH DZIAŁAŃ, aby zakończyć ten cyrk z ZAWŁASZCZANIEM przestrzeni publicznej przez ludzi KOMPLETNIE OBCYCH !!!

  Nie ma mowy o „specjalnych stosunkach” Polski z Izraelem i o szczególnym traktowaniu Żydów. Przedsiębiorstwo Holokaust nie może być narzędziem do zniewalania świata przez jakąś wybraną grupę społeczną !

 3. Skoro ich jest 50 tyś. To zadaję sobie pytanie. Dla kogo są te audycje w radiu i telewizji? Wystarczy właczyc „trójkę”. Temat żydostwa jest tam maglowany bez przerwy. Czy nienalezaloby tworzyc audycji dla ukraincow, ktorych jest podobno milion?

  • Racja. Gdyby kosmici postanowili się dowiedzieć czegoś o „ta dziwna kraj Polska” na podstawie GW i TVN, to szybko doszli by do wniosku, że jest to państwo żydowskie, w którym wszystkie majątki są żydowskie oprócz „polskich obozów”, które są „czasowo nieczynne”, a gówne ałtorytety w Polsce to Holland, Gross, Michniko-szechter,, Stuhr, Thun, Geremek i Kuroń …

   Taki obraz wyłoniłby się kosmitom …

 4. Tak te Zydy nie lubia Polski i Polakow, ale jak juz ktory zdobyl polskie nazwisko, to za cholere do starego nie wroci. Taki to dumny narod, co wstydzi sie swoich nazwisk.

 5. musimy mieć rząd polski to może wycieczki z uzbrojonym mossadem sie zakończą itp. a jeżeli u władzy będą sprzedawczyki tak jak to jest od dawna to po naas

 6. Skąd te 50 tyś. przecież Stalin na „furmankach z dziurami w kieszeniach” przywiózł z terenów Rosji
  do zarządzania Polską ok 230tyś. mniejszości żydowskiej.
  Dekretem Bieruta odebrali majątek Polakom, aby w 1990r sprywatyzować i przekazać w swoje ręce.
  Proszę policzyć skalę rocznych wydatków na utrzymanie tej mniejszości (media, fundacje, muzea, teatry, organizacje młodzieżowe itd.), a okaże się że „gronkowiec złocisty” opanował Polskę.
  Ciągłe bezkarne malwersacje , okradanie Polaków, z podatków Polaków ośmieszanie Polski
  w oczach całego świata to pokłosie „gronkowca złocistego” – Polacy obudźcie się – wybierajcie Polaków!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here