Komedia! Stonoga na kolanach przed Wałęsą: „Plucie na pana prezydenta to jest plucie na polską flagę, plucie na Rzeczpospolitą!” Dalej jest tylko śmieszniej [VIDEO]

Polityczny celebryta Zbigniew Stonoga opublikował na swoim kanale wywiad z byłym prezydentem i współpracownikiem SB Lechem Wałęsą.

Zbigniew Stonoga przez cały wywiad słodzi Wałęsie i wychwala jego wielkość. Wałęsa tradycyjnie wszystkie pochwały przyjmuje i gdzie może to podkreśla, że ja walczyłem i ja zwyciężyłem.

Już od pierwszych sekund jest zabawnie. Stonoga porównuje Wałęsę do świętości, do chleba, który w polskiej tradycji trzeba podnieść kiedy upadnie na ziemię. W jego słowach Wałęsa to Polska.

– Plucie na pana prezydenta to jest plucie na polską flagę, plucie na Rzeczpospolitą – mówi Stonoga do Wałęsy.

Za chwilę jest jeszcze śmieszniej.

Stonoga: – Historia nie zna tak wielkiego człowieka, kopanego przez tak małych ludzi.
Wałęsa: – Piłsudski też był kopany.
Stonoga: – Myślę że nie aż tak.
Wałęsa: – Oj nie! Tu rozmawiam z panią profesor, ona ma 95 lat i pracuje u mnie to ona opowiada, że jeszcze chyba był czasami gorzej jak ja.

Stonoga sugeruje Wałęsie, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą i pyta go o akta z akcji Hiacynt i Buś. Wałęsa nic na ten temat nie wie. Ale Stonoga drąży dalej.

Stonoga: – To Jarosław Kaczyński współpracował z SB. Mam jego lojalkę. Czy to jest możliwe pana zdaniem?
Wałęsa: – Trudna sprawa ale jest to prawdopodobne. Problem polega na tym jakimi hakami oni go dostali bo on z przyjemnością tam nie poszedł, ochoty na to nie miał. On został przez jakieś haki wmontowany.
Stonoga: – Obyczajowe.
Wałęsa: – No prawdopodobnie. I to może człowieka pokonać i zmusić do pewnych działań. (..) Ja poznałem ubecje, otarłem się o to wszystko ale otarłem się po to żeby wiedzieć, żeby się szkolić jaki będzie następny ruch, żeby wiedzieć jak się zachowywać. Więc znam ich metody i jednocześnie też nieskuteczność. Ja z nimi przecież wygrałem!

Zobacz też: Stonoga kłamał o Michalkiewiczu. Oto dowód [VIDEO]

17 KOMENTARZE

 1. To fakt. Co dwóch debili to nie jeden.
  A najlepsze to takie ubeckie podejście w temacie demokracji pod nazwą „Dodawanie komentarzy do tego filmu jest wyłączone.”

 2. Szanowna Redakcjo!
  Po co nagłaśniać każde pierdnięcie takich typów? Pomagacie im się kreować. Równie interesujące było by sprawozdanie z dyskusji Danki i jej kucharki o pierogach dla Lecha.
  Tyle rzeczy dzieje się w Polsce i na świecie a u Was ciągle Wałęsa! Do paki za kłamstwa i tak nie pójdzie, w skarpetkach też go nikt nie puści, to lepiej zapomnijmy wreszcie o tej kanalii i zajmijmy się czymś pożyteczniejszym. Chociażby jak Morawieckiemu wybić ze łba sprowadzanie do Polski islamistów. Widziałem dziś wywiad z niemieckim dziennikarzem w którym kajał się, że Polska jest za biedna po 50ci latach komunizmu, żeby sprowadzać ich tyle co Niemcy (gadał z nim po angielsku). Wynika z tego, że jednak sprowadza! Nie wiem, czy pisaliście już o tym, ale to jest news, nie jakiś tam robal i kapuś w miłosnej ekstazie.

 3. Wałęsa jak Piłsudski, he he kurwa żenada ! Co prawda „bandyta spod Bezdan” jakieś tam zasługi ma, a bolkowi można przypisać tylko puszczenie Polaków z torbami w objęcia komuchów z sld

  • Walesa i Pilsudski: obaj byli tajnymi wspolpracownkiami bezpieki. Ten pierwszy Ruskiej a ten drugi Szkopskiej. I jak w Polsce ma byc dobrze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here