Foto: YouTube

Były oficer Mosadu sugeruje , że Donalda Trumpa spotka impeachement. Co tym bardziej szokujące, to fakt, że opinię tą wygłosił na antenie moskiewskiej tuby propagandowej telewizji Russia Today. Czy Mosad będzie chciał obalić obecnego prezydenta USA? 

Juval Aviv krytycznie wypowiadał się na temat stosunku Trumpa do Rosji w popularnym programie „Watching the Hawks”. Zauważył, że Trump ciepło wypowiada się o Putinie i daje mu wolną rękę.

– Uważam, że śledztwo wykaże, że Trump ma bardzo głębokie związki z Putinem. – powiedział następnie Aviv. – Także, że Rosjanie wywierają na nim presję finansową i kto wie jeszcze jaką. Ostatnio coraz częściej słyszę ze strony polityków czy mediów słowa „impeachement” i „zdrada”. I myślę, że zdrada przekona jego zwolenników, że coś jest nie jest w porządku ze sposobem, w jakim postępuje obecnie i jak postępował w trakcie wyborów.

Juval Aviv jest konsultanten ds. bezpieczeństwa mieszkającym w USA. W latach ’70 kierował tajną operacją Mosadu mającą na celu likwidację palestyńskich terrorystów odpowiedzialnych za zamordowanie członków izraelskiej drużyny olimpijskiej w czasie letnich igrzysk olimpijskich w Monachium w 1972 roku.

Warto pamiętać, że były oficer Mosadu pozostaje oficerem wywiadu do końca życia. Toteż wypowiedź Juvala Aviva trzeba traktować poważnie. Mosad to jedna z najlepszych służb specjalnych na świecie, ze świetnymi kontaktami we wszystkich liczących się krajach.

Pytanie – o co gra Mosad?

Przecież Trump w czasie kampanii wyborczej deklarował daleko idącą sympatię wobec Izraela. Prezydent USA ma też bliskie związki rodzinne z Żydami. Jego zięć, Jared Kuschner mąż córki Ivanki Trump, ojciec trojga wnucząt prezydenta to wnuk polskich Żydów. Żydowski zięć na dodatek został doradcą Trumpa w sprawach Bliskiego Wschodu (!). Ale jego faktyczna rola w otoczeniu prezydenta jest jeszcze większa – to prawdziwa ,,szara eminencja”, która bezwzględnie usuwa z otoczenia Trumpa niewygodnych mu ludzi. Choćby Coreya Lewandowskiego., który odegrał ogromną rolę w wygranej obecnego prezydenta. Kushner i jego małżonka, która przeszła na judaizm wręcz ostentacyjnie podkreślają swoją żydowskość.

Ale zięć Żyd nie musi oznaczać, że Trump jest ślepy. Prawdopodobnym powodem ataku Aviva na Trumpa jest to, że po wyborach musiał ochłodzić proizraelską sympatie. Przekonano się o tym w Izraelu. Zaraz po wyborze Trumpa, nie czekając nawet na moment, gdy obejmie on urząd, parlament izraelski zalegalizował ok. 4 tys. domów osadników żydowskich zbudowanych na ziemiach palestyńskich będących w prywatnych rękach. Głosowanie, które odbiło się szerokim echem na świecie wzbudziło powszechne oburzenie. Ale Izrael się tym nie przejął, będąc pewnym poparcia nowego prezydenta. I poszedł dalej. Od zaprzysiężenia Trumpa 20 stycznia rząd Netanjahu ogłosił plany budowy w sumie ponad 6 tys. nowych domów na terenach należących do Palestyńczyków. Początkowo Trump akceptował tę decyzję.
Czytaj dalej ->

Reklama / Advertisement

13 KOMENTARZE

  • Najwidoczniej!
   A co do oficerów Mosadu – to jak amerykańska armia w końcu się wkurzy – to na kopach ich przeniosą przez ocean razem z tym żydowskim CIA.

 1. Niewielki naród, a tak się potrafił wkręcić w sfery finansów i rządów. Najpierw w XIX wieku w Niemczech, Anglii, potem w XX w USA. Z większych graczy Jeszcze tylko Chiny, Indie i Rosja nie dały się zmanipulować tej mafii. Na szczęście są mocno podzieleni. Co innego Żydzi z Polski, co innego z Niemiec, inne interesy mają ci z Rosji, a jeszcze inne Ci z Izraela. Powoli chyba tracą swoją pozycję.

  • Holocaust tylko im pomógł bo jeśli ktoś oskarży ich o coś automatycznie jest antysemitą i jest skreślony przez główny ściek.

 2. Ciekawe kto wykaże związki tego oficerka Mosadu z ruską FSB. Coraz częściej pojawiają się tu newsy na poziomie „Faktu” lub Super Expressu.

 3. Dureń nie rozumie, że to nie Trump rządzi, tylko MILIONY Amerykanów !!! Jeżeli ktokolwiek chciałby usunąć Trumpa, to będzie miał do czynienia nie tylko z Ivanką, ale z twardzielami uzbrojonymi po zęby niczym Rambo i zdeterminowanymi do tego, aby wywalić lewacką hołotę na gnojowisko historii …

  Trump jedynie personifikuje WŚCIEKŁOŚĆ Amerykanów na polityczny establishment.

  Żadnego impeachmentu nie będzie, bo NATYCHMIAST wybuchnie wojna domowa i dojdzie do masakry milionów ludzi.

 4. Clinton też ma zięcia żyda, a córka przeszła na judaizm! To taki już obyczaj w USA. Rządzą zięciowie narodowości żydowskiej.

 5. Międzynarodówka marksistowska działa i będzie starała się doprowadzić do obalenia Prezydenta Trumpa oraz nie dopuścić do wyboru Pani Le Pen na prezydenta Francji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here