Niespodziewane wyznanie Scheuring-Wielgus: Nowoczesna nie ma trolli, bo nie ma na to pieniędzy. Prowadzący program wybuchnął śmiechem [WIDEO]

Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus. / fot. Twitter

Posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus była gościem w programie Onet Rano. W rozmowie z prowadzącym Bartoszem Węglarczykiem odniosła się między innymi do kwestii internetowego hejtu, którego padła „ofiarą” i trolli opłacanych przez partie polityczne. 

Zdaniem posłanki problem hejtu istniał od zawsze, ale teraz jest bardziej widoczny przez Internet. 

Jest świat wirtualny, w którym bardzo często, bardzo wiele osób staje się trollami. Trzeba o tym mówić głośno. Jest mnóstwo trolli, czyli osób wynajętych bardzo często przez partie polityczne, którym się płaci za to, żeby podkręcać atmosferę wokół danej informacji.

Na przykład można powiedzieć, że Scheuring-Wielgus jest „taka i owaka”, i tego dnia trolle internetowe piszą na wszystkich forach, że ona jest taka (…) Po tej sytuacji w szkole (zakłócenie wykładu o Żołnierzach Wyklętych – Red.), pod jednym z moich postów na Facebooku w ciągu dwudziestu pięciu minutach dostałam dziewięćset negatywnych komentarzy, prawie identycznych. To pokazuje siłę trollingu w Polsce – mówiła Scheuring-Wielgus.

Zobacz też: Michalkiewicz: „Posłanka Scheuring-Wielgus powinna być wybatożona na gołą dupę”. A potem jeszcze ostrzej [VIDEO]

Prowadzący program zapytał czy .Nowoczesna nie ma trolli, na co posłanka udzieliła zaskakującej odpowiedzi: Nie, my nie mamy pieniędzy. Taka odpowiedź posłanki spowodowała wybuch śmiechu u prowadzącego program.

15 KOMENTARZE

 1. Słuchać się jej pier**lenia nie chce, jeśli zrobiła rzecz która społeczeństwu się nie podoba, to oczywistym jest, że spotka się to z taką odpowiedzią. Czego ona się spodziewała? Te babsko jest tak odrażające, że jak na nią patrze, to mnie cofa na domiar tego pier**li jak potłuczona.

  • „Skąd oni ja wzięli?”
   Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
   Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
   Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

 2. wychodzi na to że gdyby nowoczesna rychuja petru miała kasę to miała by trolli i było by git ale że nie ma kasy nie ma trolli to trollowanie jest be.

 3. To niekoniecznie jest dowód na to, że to kobiece rozumowanie, może brak pieniędzy jest dowodem na brak płatnych trolli, ale nie wynika z tego, ze gdyby je mięli to by ich zatrudnili.

 4. Aha, czyli nie bierze w ogóle pod uwagę tego, że ludzie mogą zwyczajnie jej nie lubić i nie popierać jej poglądów? Każda jej krytyka to muszą być trolle i to zapewne płatne? Cóż za ignorantka :D!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here