To Żydzi nie wpuścili Jacka Międlara do Wielkiej Brytanii! Czy to ostrzeżenie dla Polski? Zobaczymy jak zachowają się teraz polskie władze

Agenci poinformowali go, że jego obecność jest zagrożeniem dla obywateli Wielkiej Brytanii. Jednak po powrocie, na lotnisku w Balicach Międlar otrzymał dokument stwierdzający, że nie miał specjalnej wizy. Jest to kuriozalne bo do wjazdu na Wyspy nie potrzeba żadnej wizy – wystarczy dowód osobisty, tak jak do innych państw strefy Schengen, który Międlar posiadał, i którym się wylegitymował.

Podczas przeszukania agenci mówili do siebie: Szukaj narkotyków, szukaj noży itp. Kiedy Jacek Międlar wspomniał, że jestem radykalnym narodowym katolikiem to smutni panowie powiedzieli, że jest to mowa nienawiści, na którą nie ma przyzwolenia w Zjednoczonym Królestwie. W torbie Międlara znaleźli koszulki patriotyczne, które były ksiądz zabrał aby uczestniczyć w biegu Żołnierzy Wyklętych. Agenci określili polskie symbole i barwy narodowe jako rasistowskie.

W notatkach Międlara agenci podkreślili wszystkie fragmenty, w których mówi, że Europa powinna być chrześcijańska i tłumaczyli mu, że to jest rasizm. Czyli wg tych żydowskich agentów chrześcijaństwo to rasa…

Według relacji Jacka Międlara nawet pracownicy brytyjskiego lotniska, którzy powiedzieli mu skąd są ci agenci, byli zaskoczeni tym jak go potraktowano.

Co ta cała sytuacja oznacza?

To, że różne służby, żydowskie i nie żydowskie, śledzą, podsłuchują i obserwują Polskich obywateli nie jest nowością. Ale cofnięcie Międlara musi być mocnym sygnałem skierowanym do Polskich władz, bo chyba nikt poważnie nie myśli, że Międlar stanowi jakieś zagrożenie dla Wielkiej Brytanii. Przyjechałby, pogadał i wyjechał i na Wyspach niewielu by się o tym dowiedziało. Musi być to celowa akcja z przesłaniem do polskich decydentów.

Przekaz wydaje się jasny – po pierwsze wszyscy jesteście obserwowani, po drugie możemy wykorzystać wszystko co o was wiemy więc lepiej nie podskakujcie. Kto miał być odbiorcą tego przekazu? Być może chodzi o żydowskie roszczenia majątkowe, może o konflikt z władzami Unii Europejskiej a może o interesy związane z nową ustawą hazardową? Tego nie wiemy ale z całą pewnością adresat przekazu dobrze wie o co chodzi i ostrzeżenie zrozumiał.

Zobaczymy jak teraz zachowają się polskie władze. Nasz obywatel został bezpodstawnie, uznaniowo niewpuszczony do państwa, z którym łączą nas umowy międzynarodowe, m.in. umowa o swobodnym przepływie osób. Polskie władze powinny się wstawić za swoim obywatelem i stanowczo zażądać wyjaśnień. Ambasada RP w Londynie zajęła się sprawą z obowiązku i poprosiła o informacje brytyjskie MSW, która odpowiedziało wymijająco, że nie udziela informacji o indywidualnych przypadkach. Ale najważniejsze będzie stanowisko rządu czyli Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Czy teraz nasi rządzący podkulą ogon czy jednak staną w obronie swojego obywatela?

Reakcja polskich władz pokaże nam czy jest tak, jak twierdzi minister Waszczykowski, że Polska wstała z kolan czy dalej robimy łaskę wszystkim jak leci.

Źródło: thenowypolskishow.co.uk

67 KOMENTARZE

  • Jak widać każdy wybitny Polak jest monitorowany przez Mossad i podejmowane są wobec niego „kroki”.
   Ks. Jacek nie jest wyjątkiem. To się zaczęło po Powstaniu Styczniowym.

   • Następnym razem, uwierzcie, zostanie zatrzymany przez kosmitów. Albo lorda Vadera. Tak czuję.
    On nie jest wybitny. Jest chory.

   • „DAR Toruński” – niepisaty – nie piszemy ??, bo to bez sensu i w dodatku błąd.
    „Mike” – nieczytaty – bredzi nie na temat i w dodatku udaje psychiatrę.

   • chory to ty jestes – panie debilu mike… bredzisz jakby s miał gorączkę. jako płatny semicki troll to bys chociaż wymyslil cos na wyzszym poziomie…draniu

   • Żydzi by się nie przyznali. Londynem rządzi muzułmanin a żydzi się ich boją podejrzewam, że to było specjalnie z tym antysemityzmem żeby nas poróżnić i zwalić na żydów. Akcja była przeciwko Polskiemu obywatelowi i żeby zniszczyć i ośmieszyć antymuzułmański Britain First, który rośnie w siłe.

 1. Polskie władze spuszczą uszy po sobie i cisza…niechby spróbowali coś odszczeknąć ! Pan rezydent Duda powinien się pokajać przed sanhedrynem i przeprosić że Międlar w ogóle ośmielił się pojechać do Anglii…

 2. Wczoraj już pisałem, że za tym stoją żydzi.
  Wyczuwam ich metody nawet na 2000 km.
  Powiem więcej – wszystkie tajne służby na całym świecie są obsadzone przez żydów – tak się sprawuje kontrolę nad światem. To co się dzieje w Polsce od ’44 to ich robota a w szczególności wszystkie afery i „niemożności rozwiązania czegokolwiek” od A.D. 1990.
  Łączę pozdrowienia dla dzielnego ks. Jacka,
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

  • To jest oszołom nie nawidzacy wszystkich i wszystkiego co inne, choć jak na księdza byłego, co prawda , to moze niech pomyśli iż jego bóg był Żydem i do Żyda sie modli!!ze tez takich ludzi ojczyzna ta wydała 🙁

   • Te dlugi ty nie wiesz co piszesz, czym potwierdzasz, oplakany stan swego intelektu. Ksiedzem jest sie na cale zycie. To tak jak z chrztem lub utrata honoru. Chrystus jako czlowiek byl zydem. Jako Bog – nie ma narodowosci. To by Go ograniczalo. Czujesz?

   • Głupoty wygadujesz i wprowadzasz w błąd mniej zorientowanych.
    Pan nasz Jezus Chrystus urodził się z Maryi dziewicy której drugie imię to Niepokalane Poczęcie co wyjawiła ludziom w Lourdes poprzez niepiśmienne dziecko, Bernadetę Soubirou. Można powiedzieć, że w sensie kulturowym tak, był żydem zaś w sensie genetycznym nie ze względu na niepokalane poczęcie NMP.
    Niepokalanie poczęta znaczy nie za przyczyną swego ojca św. Joachima i matki św. Anny tylko Ducha Świętego.
    Chodzi o to, że Bóg nie mógł się narodzić z kobiety skażonej grzechem przez szatana, dlatego jego Matka musiała być świętą od chwili samego poczęcia. I tak było – patrz na objawienie w Lourdes.
    Powiem Ci więcej. Narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność.
    Jest oczywiste, że Jezus Chrystus nigdy nie należał do narodu Izraela, bo po pierwsze jako takiego nie było go wtedy a po drugie i ważniejsze – co wynika z Jego słów zapisanych w Ewangeliach – był jakby zawsze ponad wszystkimi, co znakomicie charakteryzują (między innymi) zapisane Jego słowa jako opinia niezależnego obserwatora „MÓWI JAKBY MIAŁ WŁADZĘ”.
    Istotnie – miał i ma. I to niedarowaną, dzierżawioną, ale realną i wieczną. Wobec niej wszelkie ludzkie zależności nikną. To prawda, że życiem to przypłacił – ale tylko na chwilę. Warto, więc być blisko Niego, pamiętając o przestrodze: Cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?
    Na dzisiaj starczy,
    Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

   • Daleki jestem od przyjecia niejakiego bylego ksiedza jakoeczennika. Choc to ,ze zydostwo wsciubia swoje lapska wszedzie to wiadomo. I trzeba im to ukrocic. Ich system to -Najpierw otrzymac obywatelstwo danego kraju a potem podkopywac ile sie da. To prawdziwa taktyka zydowska. Moj powid dla ktorego jestem ateista?? Wlasnie -Do zyda nie bede sie modlil!! Zydow trzeba lubiec bo inaczej antysemita. Z holokaustu ,do ktorego w duzej czesci sami sie przyczynili i byli zaangarzawani. Zrobili firme dochodowa. II wojna swiatowa pochlonela okolo 60milionow istnien ale licza sie tylko te 3 miliony koszernych ofiar. Historja cierpien zydow jest naginana do absurdu. Wmawiaja ja ludxia a ci ,ktorz nie wierza sa antysemitami. Nie rozumie takze iracjonalnych posuniec w Polsce. Baumann. Zbrodniarz zydowski ,mordujacy Polakow jako KBWowiec do konca byl prof a teraz na dodatek chca go uwieczniac nazwa czegos tam. I to dowod,ze w Polsce rzadza Zydy. W innym przypadku tacy jak Bauman,Bartoszewski Czy niejaki Hartman nie mieli by prawa zaistnienia i pbrazali nas Polakow. Miedlar ma racjeowiac o zydowni bo to prawda.

  • Jeżeli Żydzi rzeczywiście rządzą światem to znaczy wszyscy pozostali to beznadziejne palanty, które dały sobą rządzić – a co za tym idzie: lepiej jak będą rządzeni przez innych. Rzygać mi się chce od słuchania o tym jak to jedna grupa etniczna/narodowa panuje nad wszystkimi innymi – to musi być najmniej kłótliwy naród na świecie skoro potrafią się nie pożreć o tą władzę.

   • Nie kłótliwy ale mściwy i podzielony Z tego co wiem od rodziców i innych osób
    to kasta bogatych w czasie wojny pozbywała się tych biednych pomagając Niemcom w likwidowaniu ich. Pomimo tego że byli rodakami.

   • I w jaki sposób to zmienia, cokolwiek w tym co napisałem? Tak czy inaczej, biorąc pod uwagę teorię dotyczącą tego jak to Żydzi rządzą światem, wychodzi na to że żaden inny naród na świecie nie jest na tyle ze sobą „zgrany” żeby zrobić to samo i nie pożreć się o tą władzę do tego stopnia by takie przedsięwzięcie zaprzepaścić – to po pierwsze a po drugie, wychodzi też na to że wszystkie inne narody na świecie są beznadziejne bo dały się tak opanować.

 3. w takich chwilach wstydzę się, że jestem Polką… cieszę się, że ten pan zostały ośmieszony, poniżony i wyrzucony z Wielkiej Brytanii – na nic innego ktoś o takich poglądach nie zasługuje

  • Skoro sfałszowali tę sprzed 2000 lat o Zbawicielu – patrz Talmud – to czemu nie sprzed 1000 lat o rabinie?
   Logiczne – choć niemoralne i obżydliwe.

   • Panie Marku
    Twój Pan, Jezus Chrystus, mówił zdaje się o nadstawianiu drugiego policzka, nie o kiju
    Jak również o wybaczaniu siedemdziesiąt i siedem razy
    I o miłości bliźniego, i takich tam innych
    Ma Pan jeszcze sporo lekcji do odrobienia
    Katolikiem nie zostaje się pouczając i grożąc kijem innym
    Z p. Międlara i z jego wielbicieli pełnych nienawiści katolicy są słabiutcy
    A poza tym-zostawcie innych ludzi w spokoju, sami się „doskonalcie” przy pomocy kijów
    Dajcie żyć, nie epatując wszystkich swoimi przekonaniami

   • Pisze się:
    – obżydliwe
    – obżydzenie
    – obżydzić
    – obżydliwość
    – zażydzić

 4. Międlar przez przypadek ujawnił wroga….. obnazył szatana… a ten zawył….. Anglia to kraj opanowany przez szatana, a zwieńczeniem tego jest kawałek miasta Londynu zwanego CITY….

 5. Waszczykowski nic nie zrobi.
  KAZDY rzad po 1989 pracuje dla Żydów.
  Realizuja polityke wypedzania Polaków z Polski. Ich wrogiem jest Kościół ktory po IISW stal sie bardzo podatny na ich dzialania. {przypominam, ze L.Kaczynski, jako Prezydent, wyslal list gratulacyjny do czlonkow zalozycieli/odnowicieli zydowskiej lozy b’nai b’rith. Sam byl najprawdopodobniej masonem.
  http://racjapolskiejlewicy.pl/kim-sa-kaczynscy-kalkstejn-fakty-mity-i-watpliwosci/4568

 6. Zydzi nie wpuscili … pojeba … nie wposcila straz graniczna a i dobrze teraz jak bedzie sie wjezdzac do UK trzeba bedzie powiedziec do jakiej partji nalezysz czy do swirow typu miedlar czy zaliczasz sie do normalnych ludzi

  • Zanim użyjesz klawiatury,użyj najpierw mózgu,Matołku.Póżniej daj do przeczytania swoje wypociny komuś ,kto skończył przynajmniej podstawówkę.A swoją drogą ciekawe „do jakiej partji nalezysz czy do swirow typu miedlar czy zaliczaszsie do normalnych ludzi”,tępaku?

  • Wróć do szkoły Bartoszku i naucz się pisać poprawnie. Uderz w stół a nożyce się odezwą. lewactwo i syjoniści na posterunku.

 7. Ta historia jest cholernie dziwna: księdzu Jackowi o tym, że to żydowscy agenci powiedzieli jacyś pracownicy lotniska. To ci agenci opowiadali tym pracownikom skąd są?
  Pewne dla mnie jest tu tylko, że obywatela polskiego, księdza Jacka bezprawnie nie wpuszczono do Wielkiej Brytanii.

 8. Ja bym chcial by ktos przebadal te sprawe. Albo pan Międlar jest chory psychicznie, albo sluzby obcego panstwa decyduja zamiast wladz angielskich. Cos uwierzyc nie bardzo mogę. Niech pokaże ten skan. To jest papierowy dowod, ze go nie wpuscili . Bo to wyglada albo na bajeczke, albo na jakies majaki chorego człowieka.
  W jakim języku odbywala sie rozmowa? Jesli to prawda, to była by to woda na młyn wszelkich nieprzyjaciół uk. od SinFein po Rosje.

  • Jakie tam obce. Sami swoi.
   Wystarczy popatrzeć na uszy, nosy, łuki brwiowe i oczy (jak u Hubner) tych wszystkich lordów a wszystko stanie się prostsze.

 9. Pan Marek dał najpiękniejszy i najmądrzejszy komentarz. Przypominam, że kiedy Żydzi przyszli po Jezusa, żeby Go pojmać i kiedy Piotr wyskoczył z mieczem, Jezus nie powiedział odrzuć miecz, tylko schowaj do pochwy! A więc miecza nie negował. Nakazał wtedy schować miecz, aby się wypełniło pismo i aby umarł za nas wszystkich Nasz Pan. Polecam poczytać objawienia Pasji, Katarzyny Anny Emmerich, na podstawie których Mel Gibson nakręcił Pasję Jezusa Chrystusa. Kobieta miała wizje z życia i męki Naszego Pana z wielką dokładnością topograficzną. Naukowcy są w szoku. Jej wspomnienia wizji są jakby na prawdę tam była. Jezus żył i żyje. Chodził po ziemi i oddał za nas życie. Nawet jeśli w to nie wierzysz, ignorujesz tyle znaków, to nie pisz choć tych obrzydliwych komentarzy obrażających drugiego człowieka. Dla mnie to skandal, że jacyś agenci na lotnisku robią coś co szokuje straż brytyjską i nikt z tym nic nie robi. Jakim prawem te gnojki obrażają nasze barwy narodowe? Jakim prawem zaglądają mu w jego notatki osobiste i przesłuchują go? To jest międzynarodowy skandal! Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie.

  • jesli to sluzby angielskie to maja prawo. no bez jaj jak ktos przyjezdza do innego kraju to musi sie liczyc, ze bedzie przeszukany. Pytanie tylko czy to byli anglicy czy inny kraj. Gdyby to byli amerykanie, rosjanie czy polacy tez bylo by to oburzajace.
   Na razie nie mamy zadnych danych po za slowami czlowieka, ktory juz raz nie byl posluszny i za to zostal wyrzucony z roboty. teraz jako dziennikarz moze tez mowic nieprawde. Nie wiem, ale poznalbym jakies dowody

  • Obawiam się, że nikt za nic nie odpowie, gdyż nawet w „naszym nieszczęśliwym kraju” nie wszystkich ten skandal oburza. A o innych „nieszczęśliwych krajach” to już szkoda gadać!
   Inna sprawa, to te notatki. Ja wiem, że język polski nie jest obcy Żydom, ale raczej nie tym, którzy są z roczników zatrudnianych obecnie w służbach specjalnych. No, chyba że to była jakaś bardzo ważna akcja i starannie się do niej przygotowali. Dziwne trochę.
   A może notatki były w języku angielskim? Możliwe.

 10. Po to są niektóre portale by wyłapywać tych co za dużo myślą od taka lista jak za czasów Gestapo czy NKWD typowe dla tych co mówią że są żydami ale nimi nie są !

 11. Żydzi źle rządzą światem? A jak by wyglądał świat pod pełnymi rządami Putina lub PiS?
  „wyłącznie ze względu na poglądy jakie reprezentuje, uważam za skandaliczne i haniebne” – co w tym niewłaściwego? Do Polski przyjedzie facet głoszący kłamstwo oświęcimskie albo że Murzyni są gorsi od białych i co? Wpuszczamy? Że chcą w każdym mieście zbudować meczety i co?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here