Robert Biedroń w programie ,,Skandaliści''. Foto: Polsat

Robert Biedroń zasugerował, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą. Chętnie mu rezonuje Tomasz Lis. Przypomina to akcję Lisa z donosem, że teść Andrzeja Dudy jest Żydem.

Program Polsat News ,,Skandaliści” już samym tytułem wyjaśnia o co w nim najbardziej chodzi. I w ostatnią sobotę doszło tam do prawdziwego skandalu z udziałem Roberta Biedronia. Obecny prezydent Słupska, znany jest z otwartego przyznawania się do homoseksualizmu. W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą znalazł się fragment ze znamienną sugestią.

Biedroń powiedział, że bardzo wpływowym gejem w Polsce jest ktoś „głaszczący koty’‚.  I dodał — ,,Wszystko byłoby OK, gdyby oni zajęli się głaskaniem kota i nie wtrącali się w życie innych, ale niestety głaszcząc kota zaglądają pod kołdrę innych i próbują tam majstrować”.

Na wypowiedź tą rzucił się natychmiast portal Tomasza Lisa ,,na temat.pl”, który nie bez satysfakcji pomógł swoim czytelnikom rozwikłać zagadkę o kogo chodziło, jakby ktoś miał wątpliwości. Co prawda portal przyznał, że Biedroń nie przedstawił na rzecz swojej tezy żadnych argumentów ale nie przeszkadzało mu to sugerować nie tylko o kogo chodzi ale przesądzać, że Biedroń miał rację.

Portal pisze bowiem – ,,Polityk lewicy postanowił bowiem dość jednoznacznie opisać prawdopodobnie najbardziej wpływowego geja w Polsce.”

I dalej:

,,Znanych z zamiłowania do kotów polityków (Biedroń o tej cesze wymownie wspominał potem jeszcze kilka razy) zdolnych do „wtrącania się w życie innych” nie jest nad Wisłą zbyt wielu. Do takiego opisu pasuje w zasadzie tylko jeden człowiek. Mówiąc wprost, wygląda na to, że w ten sposób prezydent Słupska postanowił dokonać coming outu w imieniu prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Czy prawdziwego? Warto zauważyć, iż tych rewelacji na temat wpływowego geja znanego z zamiłowania do kotów Robert Biedroń nie podparł już żadnymi konkretami. Co wypadło trochę słabo w zestawieniu ze słowami, które gdyby okazały się prawdą, bez wątpienia doprowadziłyby do trzęsienia ziemi na scenie politycznej. Później Robert Biedroń kilkukrotnie podkreślił, że coming outu za nikogo nie zamierza robić, ale to, co powiedział zaczęło już żyć własnym życiem i rozpętało dyskusję tylko o jednej osobie.”

Czy trzeba przekonywać, że portal Lisa sugestie te podaje z dużą satysfakcją?

Do tematu portal wrócił na drugi dzień, tym razem pod pretekstem, że wypowiedź Biedronia nie spodobała się. I faktycznie – stało się tak bez względu na poglądy polityczne. Ale sam portal Biedronia nie potępiał a materiał dał pretekst do kolejnych, znanych już sugestii.

Ale to nie koniec akcji spółki Biedroń i Lis. Dzisiejszy numer ,,Newsweeka” już zdjęciem na okładce, na którym jest Biedroń ze swym partnerem, zapowiada, że będzie się działo. W wywiadzie z obydwoma oprócz rytualnych już deklaracji dalszej walki o prawa homoseksualistów i innych mniejszości seksualnych oraz ataków na PiS znalazł się kolejny passus wymierzony w Kaczyńskiego, tym razem wprost.

– Możemy zawrzeć spółkę cywilną… – zaczyna Śmiszek. – Ale my nie jesteśmy spółką. Niech Kaczor sobie ze swoim kotem zawiera spółkę cywilną – oburza się Biedroń.

Portal ,,natemat.pl” oczywiście cytuje obszernie wywiad, łącznie z powyższym cytatem aby w komentarzu bardzo delikatnie skrytykować Biedronia a następnie przytoczyć po raz kolejny wypowiedź z programu ,,Skandaliści”.

W ten sposób temat żyje od soboty.

Historia ta przypomina inny, podobny skandal, którego sprawcą był portal ,,natemat.pl”.

W czasie kampanii wyborczej zajął się teściem kandydata PiS na prezydenta. Oznajmił wszem i wobec, jeśli ktoś by tego nie wiedział, że teść Andrzeja Dudy, Julian Kornhauser z pochodzenia jest Żydem.

Obszerny fragment tamtego artykułu.

,,Teść Andrzeja Dudy jest synem krakowskiego Żyda Jakuba Kornhausera – więźnia obozów w Płaszowie, Neckarelz. Natzweiler-Struthof oraz Dachau. Dla skrajnej prawicy już to jest elementem, który miał dyskwalifikować nie tylko samą Agatę Dudę, ale i jej męża. Na dodatek wypominają mu napisane wiersza o pogromie kieleckim.

– Jest to piękny przykład polskiego patriotyzmu, polskiej uczciwości, która potrafi spojrzeć w oczy często niepięknej, tragicznej polskiej historii – mówił o utworze „Wiersz o zabiciu doktora Kahane” Adam Michnik, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”.

Pochwała od Michnika jest jak „pocałunek śmierci” dla ojca Agaty Dudy. Środowisko „Gazety Wyborczej” należy do największych wrogów PiS. ” – pisał portal ,,natemat.pl”.

Tymczasem to tekst ,,natematpl” miał być prawdziwym pocałunkiem śmierci i Lis właśnie dlatego go opublikował. W walce ze znienawidzonym kandydatem na prezydenta chciał osłabić poparcie dla niego odwołując się do zakładanego przez siebie antysemityzmu Polaków, szczególnie tych o tradycyjnych poglądach. Przeliczył się skądinąd, co pokazały wybory.

Teraz Biedroń i Lis rzucając podejrzenie, że Kaczyński jest homoseksualistą, zakładają, że ośmieszy go to w oczach jego zwolenników.

Prezydent Słupska i naczelny ..Newsweeka”” walczą gdzie się da z homofobią czy antysemityzmem. Ale dla potrzeb walki politycznej gotowi są odwołać się do tych postaw a wręcz je bez żadnych skrupułów sprowokować. A przy tym mieć czelność, by rozliczać innych w kwestiach etyki w polityce i wszędzie indziej. Obnaża to nędzę moralną czołowych przedstawicieli tzw. salonu.   

 

 

 

11 KOMENTARZE

 1. brakło pedałów w kraju, że biedronka tęskni za kujem w dupie? Pozatym współczuje ludziom którzy muszą pracować z typem. który lubuje się w wpychaniu kuja i rąk do odbytów. Nic dziwnego ze ludzie uciekają z tego zasyfionego postosunkowym stolcem miasta.

  • W przypadku jakiegokolwiek kontaktu z pedałem należy obowiązkowo zadać publicznie przynajmniej dwa proste pytania:
   1. Czy pedał w igraszkach „miłosnych” jest czynny czy bierny?
   2. Czy robi sobie „piąstkowanie”, czy nie?
   Dlaczego różni „prawicowcy”, w telewizyjnych dyskusjach, nie zapytają tego czy innego cwela czy taki Biedroń jest czynny czy bierny? Ktoś wie?
   Nie można pozostawać biernym i tylko narzekać. Trzeba ich tępić.

 2. Panowie! przestańcie bo rzygnę! Nie wiem jakiej orientacji jest ten jegomość z kotem i bardzo sobie to chwalę. Nie obnosi się też on nawet ze swoim kotem, choć z pewnością widok jego kota mniej zniesmacza niż widok „partnera” Bedronia.
  Co do Biedronia i ludzi jego pokroju obojga płci, to czuję się przez nich zwyczajnie nagabywany i molestowany, choćby przez takie ich publiczne wypowiedzi, poprzez ich parady na ulicach, poprzez wyciąganie ich brudnych łapsk do naszych dzieci i molestowanie tychże dzieci pod pozorem edukacji seksualnej!!!
  Jestem na serio już tym wkurzony!!! Na serio!!!
  A gość z kotem niech uważa… socjalistów sanacyjno-gomułkowskich też nie lubię, raz nie zagłosowałem, drugi raz przestrzegę i innych;-)

 3. Autorytet Kaczyńskiego już od dawna nie istnieje, a czy jest gejem czy nie – nigdy nie potwierdził ani nie zaprzeczył. On nie może tak po prostu odpowiedzieć bo inaczej opadnie jego magiczna boska aura.

 4. Bo kaczyński to gej i komunista z krzyżem w mordzie. Krowin Król ma rację, że liberalizm to prawdziwa prawica. Polska zawsze była i będzie liberalna, liberalizm to podstawa polskiej tradycji, to właśnie do Polski w średniowieczu uciekali ludzie różnych narodów przed prześladowaniami, to w średniowiecznej Polsce istniała wolność gospodarcza i wyznaniowa i różne tradycje słowiańskie. Liberalizm to prawdziwa prawica. Wypierdalać z kato-gejo-socjalistami którzy ruchają kota i udają prawicę, tak samo jebać nacjo-crossdresserów liżących się po łysych baniach. KORWIN KRÓL!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here