Kto finansuje falę imigrantów? Szokujące dane na temat organizacji wspieranych przez Sorosa!

George Soros

Kilka dni temu włoski dziennik „Il Giornale” poradził władzom Unii Europejskiej, aby walkę z falą imigrantów rozpoczęły od George’a Sorosa. Zdaniem gazety to fałszywie dobroczynna, motywowana polityczne działalność organizacji powiązanych z żydowskim miliarderem jest najważniejszym czynnikiem ułatwiającym najazd na stary kontynent milionów osób z Bliskiego Wschodu.

George Soros dokładnie rok temu zapowiedział w piśmie przesłanym Wall Street Journal, że zainwestuje 500 milionów dolarów na transport nielegalnych imigrantów, a także ich asymilację w Europie.

Zdecydowałem się zainwestować 500 mln dolarów na specjalne potrzeby imigrantów, uchodźców i wspólnot przyjmujących ich – pisał Soros.

W ubiegłym roku holenderska fundacja GEFIRA opublikowała raport, według którego ratowanie imigrantów wcale nie odbywa się bliżej wybrzeży europejskich, ale często ma miejsce jeszcze w Libii.

Organizacje, które znajdują się w szerokim spektrum wpływów miliardera, pozostają w kontakcie z handlarzami przemytników, dzięki czemu mogą podpłynąć w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie.

Sprawą zajmuje się już prokuratura na Sycylii, mówi się nawet o zaangażowaniu w proceder włoskiej straży przybrzeżnej, głos zabrał także szef Frontexu. Nie wolno dopuścić do tego, by na pomocy niesionej imigrantom korzystały siatki przestępcze – powiedział Fabricce Leggeri.

Zobacz także: Polowanie na utrzymanków Sorosa rozpoczęte. Na Węgrzech. A kiedy w Polsce?

Teraz dziennik „Il Giornale” informuje także, że nawet gdyby organizacje finansowane przez Sorosa zajmowały się ratowaniem imigrantów to po ich zabraniu należałoby zgodnie z prawem przetransportować do najbliższego brzegu. Ci jednak trafiają w różne miejsca.

Ponadto Soros ma mieć nowy plan, według którego zainwestowane byłoby kolejne 500 milionów dolarów, w celu utworzenia flotylli statków do ratowania imigrantów. Cały proceder mógłby więc być usystematyzowany i ujednolicony, co z pewnością zwiększyłoby jego skalę.

Sam Soros nigdy nie ukrywał sympatii dla imigrantów. Tajemnicą poliszynela jest, że nie sympatyzuje z państwami narodowymi i najchętniej widziałby Europę jako jedno wielkie państwo. Fakt napływu imigrantów do Europy ma ścisły związek z upadkiem reżimów trzymających władzę na Bliskim Wschodzie.

Ten sam George Soros stał za przemianami po upadku bloku komunistycznego. W końcu czyj plan wdrażał Balcerowicz jak nie Sorosa-Sachsa? Obecnie zdestabilizowany rejon bałkański i okolice są najłatwiejszym szlakiem dla imigrantów.

Czytaj też: Świat establishmentu upada. Według byłego współpracownika Sorosa dziś zacznie się globalny chaos. Impuls nadejdzie z Holandii

Ten sam George Soros pomógł wzniecić imigrancką falę w Iraku, Syrii, Afganistanie, północnej i subsaharyjskiej Afryce. Od organizacji pozarządowych wspieranych przez miliardera imigranci dostawali informacje o tym, gdzie wzmocniono obecnie kontrole graniczne, a gdzie łatwiej jest się przedostać.

Soros to urodzony na Węgrzech amerykański finansista żydowskiego pochodzenia, który pozostaje silnie zaangażowany politycznie. Z Sorosem powiązanych jest szereg fundacji i organizacji non-profit, które w wielu krajach, w tym także w Polsce, forsują ideologię lewicowo-liberalną związaną wywodzącą się wprost z marksizmu kulturowego.

Pod koniec ubiegłego roku wypłynęły informacje o tym, że Soros wspierał finansowo kampanię Hillary Clinton. W jego ślady idzie syn Alexander, który również wspierał, choć na znacznie mniejszą skalę, wyborcze starania Demokratów. Fortunę Sorosa szacuje się na 25 miliardów dolarów.

Warto przeczytać: Nie cieszcie się, że George Soros wkrótce umrze. Jego syn nie jest lepszy

Zmieniający się porządek światowy i porażki lewicowego establishmentu w wielu krajach z całą pewnością nie są na rękę temu spekulantowi. Na Węgrzech Viktor Orban rozpoczął walkę z organizacjami powiązanymi z Sorosem, na podobny krok nie zdecydował się jeszcze Trump, ale ostatnio kilka razy oskarżył żydowskiego miliardera o udział w tworzeniu „globalnej struktury władzy odpowiedzialnej za decyzje ekonomiczne, które obrabowały ludzi pracy, wydrenowały kraj z bogactwa i umieściły je w kieszeniach wielkich korporacji i bytów politycznych”.

Źródła: Do Rzeczy / pch24.pl / Strategic Culture Foundation Wolnosc24.pl

7 KOMENTARZE

  1. Myślę że soros dobrze wiedział jak to się kończy. W końcu nie bez przyczyny dorobił się takiej fortuny. Plan idzie jak po sznureczku, wszystko w tej układance ma swoje miejsce i czas. Teraz nadszedł czas żniw.

  2. Wkrótce diabeł się weźmie za Sorosa i skończy on z widłami w …. niby żadna pociecha ale warto odnotować ten fakt

  3. chodzi tylko i wyłącznie o surowce naturalne. ławiej najechać na kraj bez ludzi którzy robią ‚dym’ u kogoś kto potencjalnie mógł by być zainteresowany owymi surowcami.

  4. Kominem z tego swiata wypierdalaj ZYDOWSKI smieciu,zebys kurwo w meczarniach konal a Polska ci smieciu nie ulegnie ty kurwo podludziu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here