Wolnosc24. Ciągle w górę!

Reklama / Advertisement

W marcu kontynuujemy wzrost. W minioną niedzielę osiągnęliśmy nowy rekord dzienny – 220 tys. odsłon i ponad 145 tys. użytkowników. Tak więc wygląda na to, że w marcu wzrost w stosunku do lutego wyniesie jakieś 20-25 proc. Z kolei od kwietnia ruszamy z kanałem video – na początek planujemy ok. 20 filmowych produkcji miesięcznie.

Jeśli nasze filmy się spodobają, to oczywiście tę ilość zwiększymy. Naszym stałym komentatorem będzie m.in. Stanisław Michalkiewicz, dla którego wolnosc24 stanie się od kwietnia głównym kanałem komunikacyjnym.

Ciągle szukamy też dziennikarzy, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Tradycyjnie osoby, które chciałyby się sprawdzić w krótkiej i szybkiej jak błyskawica formie, na dyżurach w naszej warszawskiej redakcji, zapraszam do zgłaszania się na adres redakcja@nczas.com.pl.

Oczywiście to wszystko nie byłoby możliwe bez Państwa. Serdecznie dziękuję za korzystanie z naszego portalu, za „lajkowanie i szerowanie” (Facebook wolnosc24.pl) w portalach społecznościowych oraz oczywiście za wsparcie finansowe zarówno w postaci wpłat bezpośrednich jak i poprzez przeznaczanie dla nas swojego 1 proc. PIT (tutaj).

I oczywiście proszę o więcej. Mam nadzieję, że dzięki Państwa uwadze i wsparciu uda nam się stworzyć pierwsze duże wolnościowe i polskie medium, które będzie w stanie konkurować jako źródło informacji z największymi działającymi na rynku gazetami i portalami. A kolejny raport z wynikami na początku kwietnia.

Reklama / Advertisement