Oficjalnie: Juncker był zmęczony. Czy to jednak nie problem z alkoholem? Internet się śmieje: Juncker – Drunker

Jean Claude Juncker. Foto: twitter
Reklama / Advertisement

Jean Claude Junkcer był zmęczony wizytą w Watykanie i szczytem w Rzymie! Mimo, że tak brzmi oficjalny komunikat, to użytkownicy portali społecznościowych przerzucają się kolejnymi zdjęciami i nagraniami, w których Juncker ewidentnie zdaje się być pod wpływem alkoholu.

Sprawa nabrała tempa po spotkaniu Jean Claude Junckera z Papieżem Franciszkiem w Watykanie. Na udostępnionych nagraniach video oraz zdjęciach, widać „bardzo serdeczne” powitanie.

Kolejny dzień pracy przewodniczącego Komisji Europejskiej, jak się okazało, był równie trudny i męczący. W tym przypadku w trakcie specjalnego szczytu z okazji 60. lecia podpisania Traktatów Rzymskich.

Tym razem Juncker siedząc wśród czołowych europejskich polityków nie wyglądał już na „zmęczonego”, a wręcz odwrotnie, na bardzo szczęśliwego.

Całą sytuację zobaczyć można między innymi poniższym zdjęciu:

Problem z alkoholem Pana Junckera to według wielu dziennikarzy pracujących w Brukseli temat tabu. Zachodnie media starają się pomijać temat „dziwnego” zachowania luksemburskiego polityka.

Juncker w Watykanie
fot. twitter

Wcześniej jednak wielokrotnie w internecie pojawiały się fragmenty konferencji oraz spotkań na szczycie, w których przewodniczący Komisji Europejskiej wygląda na będącego pod wpływem alkoholu.

Wolnosc24.pl

Reklama / Advertisement