Cejrowski ostro o Tusku: Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę i wsadzić do aresztu! [VIDEO]

Wojciech Cejrowski/fot. YouTube
Wojciech Cejrowski/fot. YouTube
Reklama / Advertisement

Gościem programu TVP Info był znany podróżnik Wojciech Cejrowski. Skomentował on sprawę przesłuchania Donalda Tuska w warszawskiej prokuraturze. – Donald Tusk jest obywatelem zwyczajnym i niech się nie zasłania immunitetem, bo to jest immunitet europejski i my możemy go nie uznać.

„Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył” – stwierdził.

Czytaj też: Juncker i unijni komisarze na dywaniku u Sorosa. Mają bronić jego interesów na Węgrzech

On w tej chwili może mataczyć, czyli zaciemniać obraz i komunikować się z tym całym gangiem, który rozrabiał albo zaniechał działań.

W związku z tym należy go przymknąć jak zwykłego kryminalistę, żeby nie mataczył, zrobić śledztwo kiedy on jest w areszcie, a potem do normalnego sądu i zwykły wyrok więzienia: niech siedzi jak wszyscy inni z gwałcicielami i prostytutkami – mówił w TVP Info Wojciech Cejrowski.

Cejrowski wypowiedział się również w sprawie smoleńska Rosja to „ewidentnie wrogie” Polsce mocarstwo. Umowę o współpracy między Służbą Kontrwywiadu Wojskowego i rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa nazwał „zdradą państwa polskiego”.

O ekshumacje zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej Donalda Tuska trzeba pytać do skutku, aż się odniesie – uważa Cejrowski. Jego zdaniem były premier powinien trafić do aresztu.

To za jego władzy zostało poczynione takie zaniechanie, że polskich obywateli w Rosji porąbano na kawałki, a Tusk nawet nie sprawdził, co dostał w tych trumnach. To jest kardynalna i kryminalna sprawa, za którą trzeba odpowiadać – stwierdził.

Przeczytaj też: Korwin broni Ubera: „Rząd chce wrócić do PRL-u! To moja sprawa czy wybiorę taksówkę czy Ubera” [VIDEO]

tvp.info/Wolność24

Reklama / Advertisement