Igraszki talibów z owcami, czyli co widzą amerykańskie drony w Afganistanie [VIDEO 18+]

fot. LiveLeak

Praca operatora drona wymaga mocnych nerwów. Portal LiveLeak ujawnił niedawno film nagrany przez jedną z takich maszyn w Afganistanie. Widać na nim dwóch mężczyzn, pasterzy z rejonu opanowanego przez talibów. Muzułmanie, nie wiedząc, że są filmowani z powietrza, postanowili pozabawiać się z owcami.

Dla operatorów dronów takie sceny to nic nowego. Już cztery lata temu nagrali w Pakistanie mężczyznę uprawiającego seks z kozą.

Rok później dron wypatrzył w Afganistanie taliba, który zapałał uczuciem do oślicy.

I jak tu zachować polityczną poprawność?

Czytaj też: Jeden policjant zabity, dwóch rannych. Islamski terrorysta zastrzelony. To bilans terroru na Polach Elizejskich

17 KOMENTARZE

 1. Fajna propaganda. „Z rejonu opanowanego przez talibów”. Ale czy to byli talibowie czy zwykli tamtejsi juhasi to już nie wiadomo. A ile to podobnych w treści żartów jest u nas z naszych górali?

 2. Ale prymitywizm. I dlaczego nikt się nie podpisał pod tą lewacką propagandą? Autor chyba nawet nie potrafi przetłumaczyć słowa „talib”. Za głupi na to i zbyt leniwy.
  A jakie „źródło”? Ten portal nigdy nie był najwyższych lotów nad czym bolałem. Nie wiem, czemu Sommer trzyma intelektualne miernoty, nie potrafiące posługiwać się językiem polskim. Ale coraz bardziej zbliża się do dna. Pudelek, to wykwintna informacja przy tym.

  • Oni nie zbliżają się do dna tylko pukają w nie od spodu. Poziom tego portalu do spółki z wygłupami JKM przekraczają wszelkie granice. Piszę to jako konserwatywny liberał ukształtowany przez ćwierćwiecze publicystyki papierowego NCzasu. Żal.

 3. Zauważyliście chociaż, że ten tekst znajduje się w dziale „Na luzie” ? Jest piątek i musieli dać coś do pośmiania się, bo nie żyje się wyłącznie robotą i sprawami poważnymi. Jesteście sztywni jak kij od szczotki.

 4. {Libertarian} pisze: „Zauważyliście chociaż, że ten tekst znajduje się w dziale „Na luzie” ? Jest piątek i musieli dać coś do pośmiania się, bo nie żyje się wyłącznie robotą i sprawami poważnymi. Jesteście sztywni jak kij od szczotki” – i celnie! Wszystko jest dla ludzi – jest czas pracy i merytorycznej „maskary lewactwa”, i czas śmiechu.
  Dziś też odpust (możemy jeść mięso) – i kościół nawet daje popuścić pasa! To co – My nie mamy???

 5. Teraz wiem dlaczego dziadek mój nazywał ich kozo..j..eby.to tyle i aż tyle. nie chce się gadać z wylęgarnią upośledzonych z domu. może u tych internautów to norma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here