Klan Clintonów położył krzyżyk na Hillary. Teraz Chelsea jest popularyzowana. Właśnie dostała nagrodę. Nie uwierzysz za co

Chelsea Clinton
Reklama / Advertisement

Chelsea Clinton jest córką b. prezydenta USA Billa Clintona i b. sekretarz stanu Hillary Clinton. Jej matka pół roku temu przegrała prezydenckie wybory.

Mimo że Hillary ciągle ma ambicje, to jednak czas jest nieubłagany i perspektywy na uzyskanie ponownej nominacji Partii Demokratycznej są praktycznie żadne.

Czytaj też: Sprzeczne informacje o przyszłości Hillary Clinton. Podobno ma być na inauguracji prezydentury Trumpa

Wydaje się, że klan postanowił, iż interesy tej polityczno-celebryckiej dynastii teraz ma kontynuować Chelsea.

Chelsea już działa. Jest wiceprzewodniczącą Fundacji Clintonów. Właśnie dostała doroczną nagrodę od organizacji City Harvest za walkę z głodem w Nowym Jorku. Nie w Czadzie, nie Nigrze, nie w Syrii, ale w Nowym Jorku. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale może rzeczywiście w tej najbardziej prestiżowej metropolii świata są ludzie, którzy cierpią tam głód.

To przypomina dawne czasy jak w okresie rządów Jaruzelskiego i bankrutującej na oczach polskiej gospodarki, rzecznik rządu Jerzy Urban, chciał wysłać kilka tysięcy śpiworów i koców dla bezdomnych nowojorczyków.

Co takiego zrobiła Chelsea żeby dostać nagrodę? Podobno w ciągu jednego dnia pracowała przy pakowaniu grejpfrutów.

Należy oczywiście pochwalić jej czyn, najmniej warto zauważyć jednak, że to Clinton Foundation jest sponsorem finansowym City Harvest, która przyznała tę nagrodę dla Chelsea. Groteska.

Można powiedzieć, że Chelsea kontynuuje działalność Clintonów w stylu godnym tej dynastii.

Reklama / Advertisement