Wideo relacja z ataku lewaków na reportera Wolności 24 i marsz ONR

Marsz ONR Leszek Żebrowski fot Jan Bodakowski

Najbardziej emocjonującym punktem dzisiejszego Marszu ONR był atak lewicowców (z Antify, anarchotranseksualistów, i Obywateli RP) na Marsz ONR jaki przeszedł ulicami Warszawy.

Robiąc dzisiejszą relację na portal ledwo co uniknąłem linczu. Ubrany w bluzę NSZ wyprzedziłem marsz by zrobić film i kilka zdjęć z blokady, która ustawiła się na ulicy Nowy Świat (między budynkiem PAN a budynkiem IPS, już za Świętokrzyską).

Na nacjonalistów oczekiwało kilkudziesięciu wrogo nastawionych lewicowych ekstremistów. Na mój widok wpadli czerwoni w dziką wściekłość (wulgarnie zapraszali mnie do siebie by mnie pobić). Ponieważ nie posiadam skłonności masochistycznych czy samobójczych pomysł ten mi się nie spodobał.

Niestety nagle policjanci zaczęli mnie spychać w tłum lewaków, jednak gdy zobaczyli jak chętnie lewacy mnie złapali i jak usiłowali mnie pobić, policjanci sprawnie wyciągnęli mnie z wrogiego tłumu. Na szczęście wszystko trwało kilka sekund i w jednym kawałku udało mi cofnąć do marszu.

Przezornie przekroczyłem wraz z marszem blokadę lewaków idąc w samym środku czterech kolumn nacjonalistów (jako ta jednoosobowa piąta kolumna). Agresja lewaków nie sprowokowała działaczy i działaczek ONR. Kilkuset nacjonalistek i nacjonalistów karnie i sprawnie przeszło na plac Zamkowy.

Jan Bodakowski

Blokada marszu ONR atakuje dziennikarza

ONR przechodzi blokadę

O Marszu pisaliśmy w
Trzy filmy wideo i relacja z marszu ONR

19 KOMENTARZE

 1. Obejrzałam filmy. Nikt nikogo nie pobił. Redaktor dzielnie wrzeszczał, że go pobiją i tyle. Z materiału nie wynika, że jakikolwiek lewak ONR-owca zaatakował. Za to ONR-owcy dzielnie wrzeszczeli |:”śmierć wrogom ojczyzny”. To pewnie tak miłosiernie po pielgrzymce ostatniej na Jasną Górę tak Państwo macie. Ale to nie po chrześcijańsku jest. Wystarczy poczytać Nowy Testament- nie trzeba na Jasną Górę- choć jak widać na materiale filmowym i w manipulacji jaką jest artykuł, i tak nic to nie dało. Gratuluję chrześcijańskiego miłosierdzia.

  • Nie wycieraj sobie zakłamanego satanistycznego ryła chrześcijańskim miłosierdziem, bo to twoi ideologiczni towarzysze torturowali i mordowali w ubeckich katowniach polskich patriotów.

   • NIby to z jakiej racji mam spełnić twoje życzenie ubeku? To jest ta wasza słynna tolerancja rodem z gazety wyborczej? Zatem śpieszę pogratulować ci lewackiej faszystowskiej spierdoliny pod twoim małpim deklem. Przy okazji – sprawdź lepiej czy nie zgubiłeś resztek zębów podczas imprezy z antifowcami.

  • Żeby dostąpić miłosierdzia trzeba o nie poprosić. To nie jest tak jestem grzesznikiem, mordercą, złodziejem i wchodzę do Królestwa Niebieskiego.

  • @polka
   Twój komentarz to tania i nieudolna próba manipulacji. Miała zadziałać pedagogika wstydu. Niestety pudło. Obywatele RP i spółka są wrogami naszej Ojczyzny. Wiara nie ma tu nic do rzeczy, Nowy Testament tym bardziej. Owemu towarzystwu bliższa jest inna księga.

  • Ty, „Polka”, a jak powtórzy się historia i Niemcy wsadzą Cię w bydlęcy wagon żeby zawieźć do Treblinki i tam puścić z dymem, albo jak ruscy zechcą Cię zerżnąć zbiorowo a potem strzelić Ci w łeb, tak jak to mieli w zwyczaju robić w czasie okupacji, to wtedy będziesz za hasłem „śmierć wrogom ojczyzny”, czy „kochajmy sąsiadów” ?

 2. tutaj filmik z imprezy od jakiegoś lewaka. W sumie tylko się cieszyć. Na obrazkach zaledwie kilku bezzębnych ubeków mieniących się obywatelami rp i trochę przygłupów cholera go wie skąd ściągniętych, chyba z francyji 😛
  W każdym bądź razie Polska nie jest zbyt skażona genderowym gównem 🙂

  https://youtu.be/VsuAStFhjPU

 3. A ja się pytam, dlaczego policja nie zatrzymała bandytów, którzy chcieli pobić obywatela i do tego reportera?
  Czyżby z powodu bliskości ideologicznej z nierządem?

 4. Jestem przeciwny wydawaniu tyle kasy podatników na ilość policjantów wielokrotnie przekraczających ilość demonstrantów. Policja powinna dać wolną rękę i ONR sam by się obronił przed lewakami.

 5. Bodakowski jak zwykle przesadza, próbując z siebie robić męczennika. Jeśli nie potrafi sam się obronić (tylko później publicznie płacze), to powinien przynajmniej potrenować biegi.
  A poza tym, już odpijając z tej przesady Bodakowskiego, to nie został on zaatakowany (że użyję jego narracji) jako reporter wolnosc24 (czy jakiegokolwiek innego medium), ale jako potencjalny narodowiec. Lewacy zresztą, nawet gdyby znali poglądy Bodakowskiego (i go rozpoznali), to i tak nie odróżniają sanacji od endecji (czy narodowego radykalizmu). Tutaj prezentują ten sam poziom wiedzy, jak redachtorek.
  Cóż, wrzask podobny do wrzasku Rokity w samolocie. Ten sam styl.

 6. I to dla Bodakowskiego była „niebezpieczna sytuacja”? Facet nosi bluzę NSZ i boi się mini agresji? Żałosny chłopczyk. Niech nie idzie tam gdzie biją, bo tylko się kompromituje. W końcu jest to jednak „kawał chłopa”.

 7. Największy patriotyzm, drodzy ONRowcy, to pracować dla Polski i płacić podatki, a nie wrzeszczeć na ulicach, po czym w domciu spijać colę i jeść pizzę. Prawdziwy patriota pije mleko od polskich krów, je schabowe z polskich świń i kapustę od polskiego rolnika. Jeździ tylko Polonezem (bo polski), nie słucha obcej muzyki, tylko Chopina. Obce nazwisko, ale to Polak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here