[VIDEO WYWIAD] Tomasz Szczepański, lider stowarzyszenia Niklot, zdradza sekrety tajnej konferencji europejskich nacjonalistów w Warszawie

Tomasz Szczepański (pierwszy od prawej) na demonstracji antyimigranckiej fot Jan Bodakowski

Tomasz Szczepański, lider stowarzyszenia Niklot, zdradza sekrety tajnej konferencja europejskich nacjonalistów w Warszawie.

„Szturm” – miesięcznik narodowo-radykalny i stowarzyszenie Niklot, zorganizowały w Warszawie konferencję „Europe in the future, a vision of the West after its collapse and the Old World in the post-European Union era” (Europa Przyszłości, wizja po upadku Zachodu, czyli Stary Świat po rozpadzie Unii Europejskiej. Zmiany społeczne i ekonomiczne, szok przyszłości).

Konferencja była prowadzona w języku angielskim. Wstęp na nią był płatny. Miejsce konferencji prawie do jej rozpoczęcia nie było publicznie ujawnione.

Referaty wygłosili:

– Miłosz Jezierski – Introduction: Why we must fight together? Visions of traditional European societies, the collapse and evolution of demo-liberalism.

– Ruuben Kaleep, leader of the Blue Awakening, the youth movement of the Conservative People’s Party of Estonia. – Ethinicities and European minorities in the Intermarium countries. Assimilation or co-existence.

– Leo Marić ,Croatian nationalist journalist for maxportal.hr and sloboda.hr, economist – Intermarium vs. Western Europe: a geo-economic aspect.

– Mariusz Patey Chairman of professour Roman Rybarski Institute – Economic foundations of Intermarium.
– Author meeting with Daniel Friberg about his book published in Poland The Real Right Returns: A Handbook for the True Opposition.

– Konstantin Pupurs, former member of an anti-communist resistance group in the 1980s, member of the National Alliance Party of Latvia- Intermarium. From ”Wage Union” to military cooperation.

– Vlad Kovalchuk, media service member of the Ukrainian Azov Battalion – Post-War Left-Liberal Order and European Reconquista

Tomasz Szczepański Niklot konferencja nacjonalistów.

Jan Bodakowski

O Tomaszu Szczepańskim pisaliśmy w
Historyk Tomasz Szczepański o Dniu Niepodległości [VIDEO]

14 KOMENTARZE

 1. Ciekawa inicjatywa, szcżególnie jak ma prowadzić do odzyskania dla Słowian terenów między Łabą o Odrą, ojczyźnie Niklota i innych Słowian połabskich ( Obodrzyców, Wieletów, Łużyczan, Serbów ). Na razie mało, rzecz jasna, realne, ale jak mahometanie rozłożą Niemcy to kto wie, może sami nas poproszą o protektorat :).

 2. Olać Szwabów niech ich muslimska cholera wytłucze ale szkoda naszych braci Łużyczan na pastwę ciapatych zostawić

 3. Współpraca ruchów nacjonalistycznych – czy ich do końca pojebało ? Poprzez takie spotkania z nacjonalistów zamieniają się w internacjonalistów – narodowe lewaki nawet nie rozumieją podstaw swojej własnej ideologi.

 4. Niestety popieram 🙂 Dmowski pisał ,, Jestem Polakiem więc obowiązki mam polskie ” a to wyklucza nasiadówki internacjonalne – bo interesy polskie nigdy nie będą zgodne z Łotewskimi , Chorwackimi faszystowsko – Banderowskimi i kto tam był jeszcze . Zresztą dziwne ,, nacjonalisci ” od ,, Sasa do Lasa ” szwargocą w obecnym ,, kojne ” czosnkowców , co ich łączy , chyba tylko czosnkowa pensja. Mnie na taki nacjonalizm koszerny nie nabiorą .

  • Chwileczkę, ktoś ma „interes” do ubicia w Europie Wschodniej, jakieś majątki chcą wyrwać? No, to do tego trzeba pokazać światu, że tu od nacjonalnych-socjalistów aż cuchnie, zawsze tak było (np. Bejtar?), no i kasa popłynie dla „rozwoju” takich organizacji.
   Oczekujmy wkrótce pierwszych ataków terorystycznych na cele żydowskie przez tych nazistów, czy to realnych, dobrze opłaconych, czy też przez „specjalistów” bezpośrednio, pod „właściwą” flagą. Piękny ten świat.

   • W Niemczech opanowali ta metode do perfekcji. Nazistow niby od groma i wszedzie sie czaja…a potem sie okazuje, ze caly zarzadz partii nazioli to agenci niemiaszkowej bezpieki. No ale trza wymyslac wrogow, zeby mozna bylo ograniczac wolnosc slowa.

 5. Co do ludzi od swastyki – tak, to swastyka słowiańska, swarzyca, symbol Słońca, używany przez Słowian dobre tysiąc lat jak nie lepiej przed powstaniem III Rzeszy. A Niklot odwołuję się do tożsamości słowiańskiej. I część środowisk nacjonalistycznych, do których należę dojrzała do tego, by spojrzeć krytycznie na dotychczasowy dorobek środowiska i odrzucić toksyczne elementy jak prymitywny szowinizm czy rasizm i zając się realnymi problemami jak rozpad wspólnoty narodowej, multikulti wspierane przez międzynarodowe korporacje w sojuszu z różowymi liberałami. I bezkrytyczne odnoszenie się do słów Dmowskiego sto lat od jego realiów jest śmieszne i niepoważne.

 6. Szczepański to świr. Kiedyś w KPN (lewa część neosanacji), potem znalazł sobie niszę pogańską.
  Ale to mentalny kumpel Bodakowskiego. Obaj to banderowcy. Z tym, że Szczepański dużo lepiej radzi sobie z językiem polskim.
  A Bodakowski lansuje pogan? Wkrótce będzie mógł się pojawiać tylko na manifestacjach pogan i banderowców. Może jeszcze na jakiś spędach Sakiewicza..Narodowi radykałowie już mogą tego płaczka gonić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here