Członkini Antify zafascynowana islamem wyjechała za ukochanym do Turcji. Tam muzułmanin bił ją i gwałcił

źródło: facebook.com
Reklama / Advertisement

Radykalna, amerykańska działaczka Antify w brutalny sposób przekonała się jak wygląda muzułmańska miłość. Kobieta poleciała do Turcji, kraju swojego kochanka, a tam jej życie zmieniło się w prawdziwy dramat. Była bita i gwałcona, mężczyzna kontrolował każdy jej ruch. 

Lacy MacAuley jest znaną lewicową aktywistką z Waszyngtonu, przynależy do Antify. Brała udział między innymi w akcjach, które miały na celu zakłócić inaugurację prezydentury Donalda Trumpa. Była zakochana w islamie, głęboko wierzyła, że to „religia pokoju”, pomagała syryjskim imigrantom.

„Zakochałam się w energicznym, charyzmatycznym działaczu, którego spotkałam w listopadzie, kiedy miałam okazję pisać o szczycie G20, globalnym wydarzeniu w Antalyi, w Turcji” – tak MacAuley opisuje okoliczności poznania swojego oprawcy. „Po powrocie do USA rozmawialiśmy codziennie. Wtedy wydawał się uroczy. Oferował wspaniały uśmiech, życzliwość i inteligentną rozmowę” – opisuje kobieta.

W lutym zdecydowała się na wyjazd do Turcji. Przez pierwsze tygodnie czuła się jak w bajce. Po pewnym czasie Amerykanka zauważyła, że jej kochanek nadużywa alkoholu. Mężczyzna zaczął ją kontrolować, zabronił jej zrobić wywiad o syryjskich imigrantach jaki miała przeprowadzić z kobietą, której on nie lubił. Stawał się coraz bardziej agresywny. Lewaczce z USA nie mieściło się w głowie takie ograniczanie wolności.

MacAuley nie mogła wykonywać swojej pracy. Sytuacja stawała się coraz gorsza, dochodziło do rękoczynów, w kobietę często leciały niebezpieczne przedmioty. Turek chciał, żeby jego kobieta zrezygnowała z kontaktu z innymi, zabraniał jej korzystać z mediów społecznościowych, odcinał dostęp do internetu. W końcu zaczęły się pobicia i gwałty.

Podobne historie często pojawiają się w mediach. Opowieści o wielkich miłościach między kobietami ze świata zachodniego z islamistami, często mają taki sam scenariusz. Ten przykład był o tyle wyjątkowy, że dla naiwnej lewaczki fascynacja islamem i miłość do mężczyzny z kręgu kulturowego było ideową, brutalną nauczką.

Zobacz: Departament Stanu USA ostrzega przed zamachami w Europie. Al-Kaida czy Państwo Islamskie, są zdolne do przeprowadzania krwawych ataków

Źródło: thegatewaypundit.com

Reklama / Advertisement