Juncker pijany w sztok na spotkaniu z Merkel i May. A to nie pierwszy jego taki numer [WIDEO]

Foto: YouTube
Reklama / Advertisement

O tym, że Jean-Claude Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej, lubi se golnąć już pisaliśmy. Ba, żeby sobie popijał w zaciszu domowym. Ale on lubi sobie golnąć w pracy. No to nie dziwota, że jego dziwaczne zachowanie nieraz wzbudza zrozumiałe zainteresowanie krążą plotki już od dawna.

Tym razem jednak przesadził. Podpadł samej Angeli Merkel.

Dotąd widziano jak Juncker na oficjalnych spotkaniach zatacza się, przysypia, całuje mężczyzn, czy szarpie ich za policzki.

Przykładem jego zachowanie podczas wizyty u papieża Franciszka. Podobnie było na spotkaniu z przywódcami europejskimi w Rydze.

Tym razem przewodniczący KE wraz z Angelą Merkel spotykał się z premier Wielkiej Brytanii Theresą May. Spotkanie było związane z negocjacjami dotyczącymi Brexitu.

Jak twierdzi brytyjski tabloid Daily Mail, na spotkanie z brytyjską premier Juncker przyszedł pijany w sztok. Obijał się o meble, atakował Theresę May. Rozbijał spotkanie, rozmawiając z asystentami na dziwne tematy. To powodowało, że sytuacja stawała się momentami żenująca. To rozwścieczyło Angelę Merkel. Co gorsza, przeciek informacji z przebiegu spotkania z brytyjską szefową rządu, o który Merkel oskarżyła Junckera lub kogoś z jego otoczenia, tylko wzmógł jej wściekłość.

Film prezentujący dziwne zachowanie Jean-Claude’a Junckera na audiencji u papieża Franciszka: 

A tutaj wielce rozbawiony z nieznanych bliżej przyczyn …………… na spotkaniu przywódców europejskich w Rydze w maju 2015 r. : 

Reklama / Advertisement