Tego się po Dalajlamie nie spodziewali. „Europa nie może być arabska. Niemcy to Niemcy”. Przywódca buddyzmu zdecydowanie ostrzega przed imigrantami

Dalajlama. Foto: Wikipedia CC 2.0 autor: christopher.

Dalajlama, przywódca buddyzmu tybetańskiego zaczął przestrzegać europejczyków przed dominacją islamu na naszym kontynencie. Europa, a w szczególności Niemcy nie mogą być arabskie – mówił. 

Kiedy patrzymy na twarz każdego „uchodźcy”, a zwłaszcza dzieci i kobiet, czujemy ich cierpienie, a człowiek, znajdujący się w lepszej sytuacji życiowej, ma obowiązek im pomóc. Jednak z drugiej strony, aktualnie jest ich zbyt wielu – mówił dla Agencji France Presse ku zaskoczeniu prowadzących wywiad dziennikarzy.

Europa, a w szczególności Niemcy nie mogą być arabskie. Niemcy to Niemcy – stwierdził Dalajlama.

Jeszcze w 2015 roku Dalajlama chwalił Niemców i Austriaków za przyjmowanie imigrantów. Dzisiaj zmienił zdanie. Trzeba mu przyznać, że potrafi realnie ocenić sytuację i przyznać się do błędu.

Zobacz: Janusz Korwin-Mikke: „Likwidacja zasiłków dla imigrantów uchroni Polskę przed islamistami”

Źródło: Dailymail.co.uk, wrealu24.pl

22 KOMENTARZE

 1. Trzeba też wziąć pod uwagę, że o ile islam dopuszcza pozostawienie przy życiu żydów i chrześcijan (o i le zostaną upokorzeni, uznają władzę muzułmanów i będą płacić okup) to z buddystami, hinduistami, ateistami i innymi już sprawa jest prostsza: śmierć lub (o ile zdążą) islam.

  • Małpy

   Ktokolwiek spotkał te makaki,
   Te małpy koczkodanowate,
   Ten nie jest już naiwny taki,
   By chcieć ich wdzięczność za zapłatę.

   Więcej niż zwykła, kulturowa
   Różnica bowiem się zaznacza.
   Wdzięczności w sercu swym nie chowa
   Małpa… Odmowy nie wybacza!

   Karmiciel podporządkowany
   Zdaje się być małpiszonowi.
   Zapewne „gość”, gdy jest witany,
   Jak okraść „gorszych” już się głowi…

   Jeżeli z kimś Wam się kojarzą
   Nieeuropejskie małpiszony,
   Które ze sobą wciąż się parzą
   (Karmionych mogą być miliony!);

   Jeśli widzicie podobieństwo
   Z ludźmi, co płyną tu z Afryki,
   To czeka Was niebezpieczeństwo!
   Ostrzegam: skończcie hejt wybryki!

   O Wy rasiści, ksenofobi,
   Faszyści!… Portal Was przydybie
   I hejt-stop zaraz Wam coś zrobi!
   Najgorsze: wieczny ban w GazWybie!!!…

   :-(((

 2. Budda przepowiedział ze nastaną czasy ciemne pełne okrucieństwa i nienawiści bez śladu współczucia Islam ma dobre do tego zapędy.

 3. czy te durne reklamy net media cos-tam zasłaniajace ekran to koniecznosc? czy nie mozna inaczej przemycac reklamy? czy portal wie, ze to zniecheca internautów? zycze powodzenia, ja wchodze coraz rzadziej…

 4. Mnich tybetański wie jakim zagrożeniem są kozojebcy z Bliskiego Wschodu, a do wielce wykształconych elit politycznych Europy to jeszcze nie dotarło. Katolicki papież przy Dalajlamie wypada blado biorąc pod uwagę kwestię potencjału intelektualnego. Jednostki wybitne cechuje zdolność „przewidywania” i zapobiegania pewnym zdarzeniom na podstawie analizy dostępnych danych, czy też własnych doświadczeń. Pana Bergoglio raczej nie posądziłbym o posiadanie tak zaawansowanych umiejętności. Jest wręcz odwrotnie – on zachowuje się jak pijane dziecko we mgle.

  • Muszę ważyć słowa, bo jeszcze jakiś debil doniósłby na mnie na policję „za obrazę uczuć religijnych”, w internecie jest cała masa pojebów co nie rozróżnia wiary od religii.

  • Pan Borgolio to nie jest juz papiez chrzescijanizmu.To masonska marionetka , ktora swoim zachowaniem i wypowiedziami upadla swoj wizerunek najwiekszego autorytetu na świecie. Masoneria, Zydzi i lewactwo staraja sie zniszczyć to co dla nas chrzescian najwazniejsze…

   • A mnie się wydaje że on jest podstawiony ,aby katolikom chrześcijanom zrobić wodę z mózgu. To co on wyprawia ,to nie jest normalne.

  • „Pan Borgolio to nie jest juz papiez chrzescijanizmu.” – właśnie dlatego piszę „katolicki papież”, bo obecny katolicyzm ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem, a szczerze mówiąc to właściwie nigdy nie miał. Wiara w świętych, modlenie się do obrazków, figurek dziewic niepokalanych i mesjaszy, relikwii, innych przedmiotów materialnych to bałwochwalstwo potępione w Piśmie Świętym. Jacy to chrześcijanie co depczą pierwsze przykazanie Dekalogu ?

  • Najlepiej w synagodze … wtedy będzie jakaś konkretna reakcja władz. Jakbyś się wysadził w chrześcijańskiej świątyni to uznaliby to za niewarty uwagi „drobny incydent”.

 5. Niby dlaczego Niemcy nie mogą być Arabskie? Dzisiaj słyszałam na ulicy nastolatki krzyczące je**ac Polskę i myślę, że gdyby Polska była Arabska to nikt by tak nie krzyczał.

 6. Jeśli Dalajlama tak się zachowuje, to nie ma już mojego szacunku. W takim razie Ja ostrzegam przed Buddyzmem Tybetańskim. I co? Łyso?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here