Ukraińcy katowali kobiety w Warszawie. Gwałcili je, bili i grozili nożem. Zostali aresztowani

Policja złapała dwóch Ukraińców, którzy gwałcili i bili kobiety na Woli/ foto:KSP

Nawet 12 lat więzienia grozi dwóm Ukraińcom, którzy przez ostatnie tygodnie napastowali mieszkanki warszawskiej Woli. Mężczyźni zaatakowali cztery kobiety. Kobiety były okradane i bite. Jedna z nich został zgwałcona. Grozili ofiarom nożem.

Poszkodowane kobiety zgłosiły się na komendę na Woli i opowiedziały funkcjonariuszom o napaściach. Dwie z nich zostały pobite i okradzione. W trzecim przypadku napastnicy przyłożyli nóż do gardła kobiety. Czwarta kobieta została przez tych bandytów zgwałcona.

Czytaj też: Migalski oszalał! Uważa, że nie ma związku między zamachami a falą imigrantów. Internauci są bezlitośni

Do pierwszego napadu doszło w połowie kwietnia. Do kolejnych pod koniec maja i na początku czerwca. Ukraińcy zawsze napadali późnym wieczorem.

– Przytrzymywali za ręce, przyduszali, przewracali na ziemię, po czym żądali wydania wartościowych rzeczy, w tym pieniędzy – mówi podkom. Marta Sulowska z komendy policji na Woli. Mężczyźni kradli pieniądze, telefony komórkowe i biżuterię.

Sprawcy napadali na kobiety w godzinach wieczornych, stosowali wobec nich przemoc, przytrzymywali za ręce, przyduszali, przewracali na ziemię po czym  żądali wydania wartościowych rzeczy, w tym  pieniędzy. Łupem padały telefony komórkowe i złota biżuteria.

Z ustaleń śledczych wynika, że sprawcy napadali na pokrzywdzone, przy użyciu przemocy żądali wydania wartościowych rzeczy oraz pieniędzy. Policjanci odzyskali część łupu pochodzącego z przestępstw. 29 i 25-latek po usłyszeniu pięciu zarzutów trafili do aresztu na trzy miesiące.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanych i zatrzymali ich na terenie Śródmieścia. 25 i 29-letni obywatele Ukrainy usłyszeli pięć zarzutów. Grozi im do 12 lat więzienia.

Oby ci bandyci dostali jak najwyższą karę.

Przeczytaj też: Eli Barbur: „Angole chcieli to mają… – spirala przemocy w Londynie jak kiedyś w Belfaście…”

Komenda Sołeczna Policji/ Wolność24

39 KOMENTARZE

  • Polacy tez gwalca i rabuja od czasu do czasu na Zachodzie. W kazdym narodzie sa czarne owce. Nawet w Chinach w zeszlym roku byla sprawa bo jakis Polak sie wkurwil i strzelil jakiejs babci kopa w twarz. Rozne menele sie szwedaja po swiecie.

   • „W kazdym narodzie sa czarne owce.” – dlatego mając własnych bandytów dostatek nie powinniśmy importować jeszcze kolejnych z zagranicy! Ponadto wbrew propagandzie i „pedagogice wstydu” uprawianej przez środowiska Gazety Wyborczej, przestępczość wśród Polaków należy do najniższych w Europie i mimo zlepka „Polak złodziej” z lubością lansowanego przez niemieckie media Polska ma np. najmniejszy współczynnik kradzieży w sklepach w UE!

   • libertarianin tak by ukoił w bólu swoją żonę. Oni od czasu do czasu rabują i gwałcą, a ja będe spijał ich spermę z krocza i wychowywał nie swoje dzieci…

   • W każdym narodzie są ludzie mądrzy i głupi, dobrzy i źli. U mnie na osiedlu nie ma Ukraińców, ale jest Polska młodzież i to wystarczy. Nie wolno utrudniać, ale uważam, że obcokrajowcy powinni być deportowani, a ich majątek powinno się konfigurować. Tu mam na myśli Wietnamczykow producentów narkotyków.

  • Wpuszczajcie dalej do Polski potomków banderowców i rezunów z kartą Polaka.Komu na tym tak zależy?Gdzie są polskie służby dyplomatyczne, opłacane za nasze pieniądze?Może nadal jest teoretyczne państwo?

 1. świat dzieli się na ludzi dobrych i złych niezależnie od nacji. Ot i wszystko Polacy też robia brzydkie rzeczy za granicą. Nie nalezy uogólniać

 2. Tylko 12?.. czyli średnio po 3 lata za jedno przestępstwo?!.. może lepiej niech Duda od razu ułaskawi i zaprosi ich na kolację do Pałacu. Przy okazji Macierewicza i Ziobrę z rodzinami (kobietami) i Kaczyńskoego

  • Za nieboszczki PO zamiecionoby tradycyjnie pod dywan, albo niska szkodliwość czynu. No chyba żeby to była staruszka która ukradłaby masło to dostałby dożywocie.

 3. Sprawa jest prosta. Jeżeli to były uczciwe Polki, to należy Ukraińców przykładnie ukarać. Jeżeli zaś te panie krzyczały, żeby przyjmować uchodźców, to pozwoliłbym Ukraińcom zabawiać się z tymi paniami jeszcze przez kilka tygodni. Przecież kobieta krzycząca, żeby przyjmować uchodźców, zgadza się na gwałt i bicie. Ba. Ona o tym marzy.

 4. ja sie pytam kiedy antypolskie scierwa przestana rzadzic naszym krajem? bo zawalanie polski niedorobami i przyglupami zaczyna po prostu wk..wiac!

 5. 12 lat będą ich w pierdlu dymać tak jak Stepana Banderę (Bohater Ukrainy morderca Polaków i dewiant) wy mówicie o problemie przyjmowania islamskich imigrantów a na wschodniej granicy oblężenie ponad milion ukraińców w polsce – jak tak dalej pójdzie to niedługo więcej ich będzie w polsce niż na ukrainie

 6. Po 3 latach Fali Imigracyjno-zarobkowej, po przetransportowaniu 1 miliona Ukraińców, przez 3 lata podreslam, nagłówek sensacja „zaczęło się” bo na 1 milion osób, po 3 latach , 2 Ukraińców okazało się bandytami… normalnie szok w trampkach…

  • tak polat też jest bardziej mściwy i ma szybszy dostep do broni i bardziej ukrów nienawidzi bo wie co polakom zrobili skurwysyny jebane ukrainskie powinni byc mordowani te ukry wszystkie w pl polska dla polaków jebane banderowcy

 7. Nie to, że lubię Morawieckiego, ale chyba coś Ci się podupiło z tą rewelacją 😉 Pracuję w Jaworznie i żadnej fabryki Mercedesa tu nie widziałem.

 8. Jeśli przyjechał z bliskimi jego zamknąć, a rodzinę deportować + zakaz odwiedzin dla rodziny gwałciciela! Kara powinna być bardziej sroga dla obcokrajowców to się tyczy całej europy polaków za granicą również.

 9. Jeszcze trochę a p’islam ściągnie następne kilka milionów swoich rodaków- ukrów,…a oni jeszcze czują się niepewnie, ale brak reakcji ze strony policji i naszych rodaków, szybko doda im skrzydeł,…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here