Prezes popularnej marki wody działa w antyaborcyjnej sprawie. Lewacy chcieli bojkotu firmy. Takiej reakcji Internautów się nie spodziewali

Lewaki znów atakują. Partia Razem zaapelowała o bojkot Cisowianki, bo wiceprezes produkującej wodę firmy Nałęczów Zdrój działa w organizacji antyaborcyjnej.

Spółka zadeklarowała, że jest neutralna światopoglądowo i nie ingeruje w prywatne poglądy swoich pracowników. Wielu internautów i dziennikarzy, uznało bojkot za nieuzasadniony i zadeklarowało, że od teraz będą pić więcej Cisowianki.

Znowu nawoływanie lewicowych ugrupowań daje odwrotny efekt od zamierzonego. Poniżej treśc postu wrzuconego przez partię RAZEM na Facebooku.

„Paweł Witaszek jest wiceprezesem spółki Nałęczów Zdrój, producenta wody mineralnej Cisowianka. Jest także prezesem Fundacji Rodziny Witaszków. Fundacja ta wspierała finansowo działalność znanej antyaborcyjnej organizacji.

„Jej działacze często prezentują przed szpitalami i przy ruchliwych ulicach w centrach miast kłamliwe, drastyczne plakaty. Chcesz, by kobiety miały prawo do legalnej i bezpiecznej aborcji? Nie kupuj Cisowianki! Podaj dalej i powiadom swoich znajomych!” – taki post pojawił się dzisiaj na profilu partii Razem na Twitterze.

Czytaj też: Cejrowski: Donald Tusk kocha Polskę, ale od tyłu, jak rolnik krowę, żeby ją wydoić [VIDEO]

Prawię natychmiast Spółka Nałęczów Zdrój wydała krótkie oświadczenie, w którym zapewniła, że jest neutralna światopoglądowo i nie angażuje się po żadnej ze stron sporów światopoglądowo-politycznych.

Dodatkowo firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań. Uprzejmie prosimy o uszanowanie tego stanowiska – stwierdził producent.

W Polsce trudno już chyba o lepszą reklamę dla produktu niż nawoływanie do jego bojkotu przez lewicowe środowiska. Reakcja prawicowego internetu mogła być tylko jedna.

Chyba jednak takiej reakcji w sieci na swój apel to lewicowe ugrupowanie polityczne się nie spodziewało, bowiem media społecznościowe zostały dosłownie zasypane komentarzami… zachęcającymi do kupowania Cisowianki.

Czytaj też: Rosyjskie okręty ostrzelały pociskami rakietowymi obiekty ISIS w Syrii [VIDEO]

wirtualnemedia/Wolność24

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here