Tarczyński zaorał dziennikarkę BBC. Świetne wystąpienie w angielskiej telewizji. „Uchodźca potrzebuje pomocy, a nie lata po świecie w poszukiwaniu socjalu” [VIDEO]

Dominik Traczyński poseł Prawa i Sprawiedliwości, udzielił ciekawego wywiadu telewizji BBC News. Jakże zdziwiona była brytyjska dziennikarka słyszą słowa prawdy z ust polskiego posła.

W wywiadzie poruszono temat uchodźców, umów zawartych z UE. Mocne słowa padły wobec Niemiec: Gdzie jest solidarność kiedy Niemcy podpisują kontrakt bez dyskusji z innymi krajami członkowskimi? Robią biznes bo tak im pasuję.

Dziennikarka: Słyszałeś unijnego komisarza ds migracji, który wypowiadał się na temat porozumienia w sprawie imigrantów.Dlaczego Polska nie zamierza zastosować się do tych porozumień?

-Głównie dlatego, że ludzie którzy głosowali na naszą partię nie chcą imigrantów z uwagi na to co obserwujemy teraz w Europie.

Czytaj też: Prezes popularnej marki wody działa w antyaborcyjnej sprawie. Lewacy chcieli bojkotu firmy. Takiej reakcji Internautów się nie spodziewali

-To porozumienie było zawarte z poprzednim rządem i teraz kiedy większość Polaków jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców, my jako rząd jesteśmy zobligowani do poszerzenia decyzji narodu, który dostrzega jakie zagrożenie dla naszego kraju niesie za sobą przyjmowanie uchodźców z krajów arabskich.

-Musimy pamiętać, że ta umowa była zawarta z poprzednim rządem, teraz sytuacja w Polsce jest całkowicie inna i musimy słuchać głosu naszych rodaków.

Dziennikarka: To porozumienie było podpisane przez Polskę a nie przez poszczególne partie polityczne. Polska zgodziła się na przyjęcie uzgodnionej liczby uchodźców, ale tak się nie dziej– nie dawała za wygraną dziennikarka BBC.

-Tu nie chodzi o poszczególne partie polityczne tylko właśnie o sytuacje na świecie z jaką mamy dziś do czynienia. Ile mieliście zamachów terrorystycznych w Londynie?

Dziennikarka: Teraz mówisz o czymś innym, najpierw mówiłeś, że to było związane z poprzednią władzą w Polsce teraz, że z terroryzmem w Europie. Dlaczego nie zwrócicie się do UE, aby wypracować nowego porozumienia?

– To jest dokładnie to co robimy. Nie mówimy, że nie chcemy pomagać. Polska wydaje cztery razy więcej na pomoc Syryjczykom aniżeli za czasów poprzedniej władzy. Wydajemy ponad dziesięć milionów funtów aby pomóc tym ludziom tam na miejscu w Syrii. Byłem w Libanie trzy razy i mieszkańcy nie chcą emigrować do Europy. Chcą abyśmy im pomogli tam aby mogli godnie żyć.

Poseł mówił o pomocy dla Syrii oraz o zamachach terrorystycznych.

-Polacy chcą pomagać ale nie chcą mieć takiego zagrożenia jakie obecnie panuję w innych krajach europejskich. Powiedz ilu terrorystów z Paryża było zapisanych jako uchodźcy?

Poseł Tarczyński zaczął być atakowany przez dziennikarkę, która coraz bardziej naciskała go by przestał mówić negatywnie o uchodźcach.

Dziennikarka: Ilu z nich to uchodźcy z Syrii?

– 3 z 5…Mieli nawet przy sobie dokumenty stwierdzające ich status uchodźcy i pochodzenie – ci którzy wysadzali siebie w powietrze… – 

Dziennikarka: Dominik, muszę Ci przerwać ponieważ mieszasz pojęcia. Co ma umowa z UE do zamachów terrorystycznych.

– Porozumienie ma wynikać z decyzji narodu i ich oczekiwań. My politycy powinniśmy słuchać i wypełniać ich wole i to jet dokładnie to co w tej chwili robimy.

Dziennikarka nie dawała z wygrana i atakowała dalej: A co z waszym zaangażowaniem unijnym? Jesteście jej częścią.

-A jakie jest zaangażowanie Unii w sprawie Nord Stream 2? Gdzie jest solidarność kiedy Niemcy podpisują kontrakt bez dyskusji z innymi krajami członkowskimi? Nie obchodzi ich to prawda? Robią biznes bo tak im pasuję. Więc powiedz mi proszę gdzie jest to niemieckie zaangażowanie w jedność Unii i szanowanie innych krajów?– powiedział dobitnie poseł

-Niemcy rozpoczęły całe to szaleństwo z uchodźcami. Ja jestem prawnikiem i pozwól mi powiedzieć, że to nie są prawdziwi uchodźcy! Jest duża różnica pomiędzy uchodźcą a imigrantem. Uchodźca to osoba, która ucieka z kraju zagrożonego wojną itp. do pierwszego bezpieczeństwa Państwa. A nie latając dookoła globu w poszukiwaniu najlepszego systemu pomocy socjalnej i lepszego życia.

Cały wywiad w filmie poniżej.

Przeczytaj też: „Być Kanadyjczykiem oznacza być muzułmaninem”. Premier Kanady szokuje! To nie pierwsza taka jego wypowiedź [WIDEO]

Źródła: Youtube/ BBC/Wolność24

13 KOMENTARZE

  1. Z takimi lewymi propagandystkami trzeba ostro, bez ceregieli i eufemizmów mówić im prosto w pysk o co tutaj chodzi – o przetrwanie cywilizacji białego człowieka. Albo islam, albo my i nie ma mowy o pokojowym współżyciu z kimś kto w imię religii wysadza się w powietrze, albo ucina komuś głowę. Koniec z poprawnością polityczną, przymilaniem się, udawaniem, że wszystko jest w porządku, że to co się dzieje na Zachodzie (zamachy terrorystyczne) to są „drobne incydenty”. Jak Brytyjczyków gryzie sumienie za epokę kolonialną to niech sobie przyjmują kolorowych i niech im dają socjal żeby mogli rozmnażać się jak karaluchy. Polska nigdy z tym nic nie miała wspólnego, my plantacji bawełny z murzynami nie zakładaliśmy, więc niech się od nas odwalą.

    • Nie odwalą się, bo kto się tłumaczy, ten się oskarża i tak będą wałkować temat aż do usr..ej śmierci, bo BBC to tuba brytyjskiego, lewicowego establishmentu. Wystarczy im przypomnieć o tym, jak Polska została przez Brytoli zostawiona po wojnie i tyle. Poza tym przecież Brytole wychodzą z zislamizowanego Eurokołchozu, więc o co jej biega?
      Gdy zaś Makrela zacznie straszyć karami za każdego bezwartościowego nieprzyjętego do Polski ludzkiego śmiecia, wycenianego jakby był ze złota, wystarczy pokazać jej szacunkowy koszt odbudowy tylko samej Warszawy po wojnie, zrujnowanej do cna przez jej rodaków. Niemcy nie wypłaciły nam odszkodowania, a tu bezczelnie chcą od Polaków forsy? Fora ze dwora! Z nimi się nie dyskutuje, tylko wzorem marszałka Piłsudskiego: psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

  2. nobdy knows who they are bo to zdanie twierdzace nie pytajace 🙃 no ale bardzo merytorycznie choc babka nie dala sie wypowiedziec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here