Poseł PO dumnie walczy o tytuł najgłupszego w tej kadencji. „Nie chcecie przyjmować uchodźców, to wyrzućcie te dzieci do wody” [WIDEO]

fot. Twitter

Poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba, wybrany jedną z najmniejszych ilością głosów wyborców wśród wszystkich posłów. Od października 2015 roku Szczerba dumnie walczy o tytuł najgłupszego posła tej kadencji i póki co zostawia konkurencje daleko w tyle.

Michał Szczerba dyskutował w „Superstacji” z przedstawicielem Prawa i Sprawiedliwości na temat przyjmowania uchodźców.

Szczerba najpierw zadeklarował, że jest gotowy przyjąć w swoim mieście uchodźców.

W moim mieście, w Warszawie, znajduje się taki ośrodek. Ja nie mam problemu z tym, żeby uchodźcy byli w moim mieście. Moje miasto jest otwarte, różnorodne i tolerancyjne – tłumaczył poseł PO.

Zobacz również: Tomasz Lis odleciał na Twitterze. Nikt nie wie o co chodziło dziennikarzowi

Drugi z gości zapytał o to, czy taka polityka doprowadziła do szczęśliwości w Niemczech. No to niech Pan wyrzuci do wody te 2-letnie dzieci – odparł Szczerba. Te 2-letnie dzieci to prawdopodobnie zaobserwował w reportażu TVN.

10 KOMENTARZE

 1. Bogaty z domu jest ten Szczerba że posiada całe miasto i to tak duże jak Warszawa. W dawnych czasach jak ktoś posiadał kilkanaście wiosek to był kimś a tu proszę taki Szczerba ma całą Warszawę. Trzeba mu donieść że niejaki gronkowiec z szajką podkradała mu przez wiele lat kamienice to się chłop wkurzy.

 2. Niszowiec z poparciem zaledwie 2 tys głosów chce decydować w imieniu 2 milionów mieszkańców Wa-wy. Dupokracja.
  Poza tym na jedno 2 letnie ciapackie dziecko przypada 50 tys dorosłych arabskich śmierdzących leni szukających socjalu w Europie.

  • mowil o inzynierach i lekarzach. Wiesz.. Tych co wala do UK przez Caleais zeby leczyc emerytow brytyjskich bo nam NHS ma niedobor wykwalifikowanych lekarzy, reszta to informatycy i roznego typu inzynierowie.

 3. Ten Szczerba to w ogóle ponoć nielichy agregat. No ale niech mu tam będzie, członkowie PO nigdy intelektem nie słynęli.
  „Ja nie mam problemu z tym, żeby uchodźcy byli w moim mieście. Moje miasto jest otwarte, różnorodne i tolerancyjne”
  Nie będę oryginalny, gdy stwierdzę, iż pan poseł powinien pokazać swoją otwartość, różnorodność i tolerancję przyjmując ŚLEPO WYBRANEGO „Uchodźcę” pod swój dach. Niech je jego żarcie, pije jego wodę, niech sra w jego kiblu i niech za to wszystko sam płaci rachunki.

 4. Ten „Anonim” to ja:-)
  Chciałbym dodać, iż widziałem filmik na YT, gdzie „uchodźca” mówił, że władza musi im dać kobiety, bo im jądra puchną. Może by pan poseł wystawił swoją mamusię. Niech ulży jądrom „uchodźców”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here